MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Zamanı Nasıl Değerlendirebiliriz

Zamanı Nasıl Değerlendirmeye alabiliriz.

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Zamanı Nasıl Değerlendirebiliriz

24 Aralık 2019 Salı

Zamanı Nasıl Değerlendirebiliriz?

Garip bir konu ile karşı karşıya olduğumuz gerçek. Acaba geçen zamanlarımızda veya geçen yıllarımızda neler yapıyoruz. Veya şöyle soralım geçmişimize görelik yapmış olduğumuz her türlü eylemler ile ilgili olarak acaba geleceğimize yönelik bizlere katkıları nelerdir? Hayatınız boyunca her zaman elinizden geldiğince günlük olarak yapmış olduğunuz her türlü faaliyetleri not almaya çalışınız. Bir süre sonra göreceksiniz ki gereksiz olarak yapmış olduğunuz bütün eylemleri artık hayatınızda olmaması kanısına varıp ve bundan sonraki hayatınızda yönelik özellikle sonraki zamanlarda yaşamınıza katkıda bulunacak eylemlerde bulmaya yönelik çabalarınızın olacağını göreceksiniz.
Görsellerin üzerine tıklayarak daha büyük formata görme imkânına sahip olacaksınız.
Unutmamanız gereken çok önemli bir nokta kesinlikle ama kesinlikle günlük hayatta yaşadığınız her türlü ve altını çizerek önemli olanları not etmeye çalışınız. 
Sizlere günlük hayatta gezmek eğlenmek veya dolaşma adına yapmış olduğun her türlü eğlence faaliyetleri ya da dinlenme olarak not ettiğim paylaşımların bir kısmını vermeye çalıştım.Hh--
---
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. https://www.akblog.net/2019/12/zaman-nasl-degerlendirebiliriz.html

    YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç