MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

ABD İran ve Ekonomi Krizler

ABD İran ve Ekonomi Krizler

Ak Blog SEO
4349759590016280108

ABD İran ve Ekonomi Krizler

6 Ocak 2020 Pazartesi

ABD İran ve Ekonomi Krizler

Dünya ekonomik krizler kapıda.  Iki ülkenin saçmalığı yüzünden petroller başta olmak üzere birçok şeye zam gelecek.ABD İran ve Ekonomi Krizler
Moody's: ABD ve İran geriliminin geniş çaplı ekonomik etkileri olabilir.
Moody's, ABD ve İran arasındaki gerilime ilişkin açıklama yaptı. Moody's'in açıklamasında, "Uzun sürecek bir gerilimin potansiyel olarak yankıları olabilir; özellikle gerilimin petrol fiyatlarındaki etkisi yoluyla" ifadeleri yer aldı.
Moody's: ABD ve İran geriliminin geniş çaplı ekonomik etkileri olabilir
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, ABD ve İran arasındaki gerilimin devam etmesinin geniş çaplı ekonomik ve finansal şoklara neden olabileceği uyarısında bulundu.
AA'nın haberine göre; Moody's'den yapılan açıklamada, İran Devrim Muhafızlarına bağlı Kudüs Gücü Komutanı General Kasım Süleymani'nin ABD tarafından öldürülmesinin ardından, ABD ve İran arasındaki gerilimin devam etmesi halinde, bunun ekonomik ve finansal şoklar yoluyla faaliyet ortamının bozulması dahil olmak üzere geniş çaplı etkilerinin olabileceği bildirildi.
Açıklamada, "Uzun sürecek bir gerilimin potansiyel olarak yankıları olabilir; özellikle gerilimin petrol fiyatlarındaki etkisi yoluyla" değerlendirmesinde bulunuldu.
Ayrıca ABD ve İran arasında devam eden gerilimin ekonominin genel görünümünü bozabileceği, Orta Doğu'da sadece petrol ve bankacılık sektörlerini değil turizm gibi alanları da olumsuz etkileyebileceği kaydedildi.

--
---
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç