MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Wordpress Hosting Bilmeniz Gerekenler

Wordpress Hosting Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Wordpress Hosting Bilmeniz Gerekenler

28 Haziran 2020 Pazar

Wordpress Hosting Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Wordpress Hosting Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?
Bu konumuzda sizlere özet olarak wordpress ile ilgili temel düzeyde bilgi verelim dedik. Verilen bu bilgiler sayesinde özellikle Wordpress Hosting kullanıcılarına yönelik olacaktır. Anlatımımız bir kaç başlık altında olacak. Yinede sorularınızı yorum bölümünden alabiliriz.

Wordpress Nedir?

Wordpress, ücretli/ücretsiz yüzbinlerce farklı tema ve eklenti içerisinden ihtiyaç duyduğunuz bileşenleri kullanarak dilediğiniz şekilde bir web sitesi oluşturmanızı sağlayan içerik yönetim sistemidir.

Wordpress Hosting Nedir?

Temelinde Linux altyapısı kullanılmakta olup sipariş sonunda Wordpress hazır olarak teslim edilmekte ve herhangi ek bir işleme gerek kalmadan kullanılabilmektedir. Kurulum süreci ile zaman harcamak istemeyen, kurulum için yeterli bilgiye sahip olmayan ya da yeni başlayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Wordpress Kullanarak Neler Yapılabilir?

Wordpress tarafından ücretli/ücretsiz yüzbinlerce farklı tema ve eklenti seçeneği olduğu için yapılabilecekler bakımından bir sınırı yoktur. Dünya genelinde ise en yaygın olarak e-ticaret ve blog sitesi hazırlarken kullanılmaktadır. Geliştirilebilir bir altyapı olması nedeni ile de yeterli yazılım bilginiz var ise ihtiyaç duyacağınız herhangi bir konuda eklenti geliştirebilirsiniz.

Wordpress İçin Uyumlu Hosting Hangisidir?

Wordpress yazılımı temelde PHP dilini kullanır ve PHP dilinin en stabil çalıştığı platform Linux’tur. Wordpress hosting hizmetlerinin sağlandığı bütün sunucularımız Linux altyapısını kullanan güncel donanımlar ve bileşenlere sahiptir. Uygun altyapının sağlanması nedeni ile de alacağınız performans yüksek olacaktır.

Kaynak: Güzel Net


-- 
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. Wordpress Hosting Hakkında Bilmeniz Gerekenler
    Wordpress Hosting konumuzda özet olarak wordpress ile ilgili temel düzeyde bilgi vermeye çalıştık. Verilen bu bilgiler sayesinde özellikle Wordpress Hosting kullanıcılarına yönelik olduğunu unutmayın.
    Yararlı olması dileğiyle.

    YanıtlaSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç