Hakkımızda

Merhabalar sevgili internet kullanıcıları. Akblog SEO bilişim internet dünyasına hoş geldiniz.
Blogu ilk olarak 2007'de açmış olup ilk etapta hiçbir amaç gütmeden,
sıradan internet kullanıcıları gibi değişik konular açarak ve ilk blog sitemin oluşundan olsa gerek veya ilk resmi ücretsiz web sitemizin olmasından dolayı doğal olarak kendi yapmış olduğumuz programları (Visual Bacis ve C# tan) sık sık tanıtırdık. Nihayetinde siz değer ziyaretçilerim şuan bu yazıyı okurken blogu 2007 de açtıktan sonra pek de  ilgilenemedik desek yeridir ve diğer editör arkadaşlarımızda kendi işleriyle uğraştıklarından ötürü ilgisizliğin azizliğine uğradı sitemiz.
Yıllar geçiyor. 2010 yılına doğru geldiğimizde boş vakitlerimizde siteye konular eklemeye çalışıyoruz arada bir. Yine yukarıda da söylediğimiz gibi ilk etaplarda yapmış olduğumuz trojan, keylogger, bilgisayarları uzaktan yönetme gibi programlarımızın tanıtımı yerine artık daha çok internet ile ilgili güncel konulara doğru yönelmeye başladık. Değişmeyen tek şey değişimin kendisi. Burada kendimize baktığımızda bizde de zamana bağlı olarak gerek internet ortamı gerekse çevresel faktörlerden dolayı internet üzerinde artık farklı alanlara doğru yönelmelere veya kaymalar oldu.
Şuan 2011 yılına yeni girdik ve bu aralar blogger ile ilgili konulara yönelmiş gibiyiz. Kim bilir belkide ileride daha farklı alanlara yönelebiliriz ve umarım açtığımız her konu sizlerin yararına olacaktır.
iletişim için irtibat formunu doldurun yada aşağıda verilen mailden irtibata geçin.
iletişim:  info@akblog.net « Sadece mail.
2011 de web sitemiz saldırıya uğradığından bütün konularımız silinmiştir, yedeğini almadığımız için silinen konular için yeniden yazmaya başlıyoruz.
2012 deyiz ve silinen konular yeniden yükleniyor.
2013 hacklenme sonrası 2011 den bu güne kadar google reklam gelirlerimiz (adsense) ve diğer kişi/firma/kuruluşlardan gelen gelir kaynaklarımız eridi. Hackleyerek nam/ün yaptığını düşünenler lütfen olayın bu durumunu da göz önüne alsınlar. Maddi anlamda çok sıkıntılar çektik.

Uyarı: 10.02.2013 tarihinde web sitesi devredilmiştir ve reklam sözleşmeleri devam etmiş olup eski site yöneticileri (Hüseyin, Murat ve ilhan Beyler) ile olan sözleşmelerinizin devamına karar verilmiştir, reklam veren kişi yada kurumların her türlü hakları devam etmektedir. Reklam sürenizin bitiminden sonra reklam alımları olmayacaktır. Duyarlılığınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok: