Hakkımızda

Merhabalar sevgili internet kullanıcıları. Akblog SEO Bilişim İnternet dünyasına hoş geldiniz.
Blogu ilk olarak 2007'de açmış olup ilk etapta hiçbir amaç gütmeden,
sıradan internet kullanıcıları gibi değişik konular açarak ve ilk blog sitemin oluşundan olsa gerek veya ilk resmi ücretsiz web sitemizin olmasından dolayı doğal olarak kendi yapmış olduğumuz programların (Visual Bacis ve C# tan) sık sık tanıtımını yapardım. Nihayetinde siz değer ziyaretçilerim şuan bu yazıyı okurken blogu 2007 de açtıktan sonra pek de  ilgilenemedim desem yeridir ve diğer editör arkadaşlarımızda kendi işleriyle uğraştıklarından ötürü ilgisizliğin azizliğine uğradı sitem.
Yıllar geçiyor. 2010 yılına doğru geldiğimizde boş vakitlerimde siteye konular eklemeye çalışıyorum arada bir. Yine yukarıda da söylediğim gibi ilk etaplarda yapmış olduğum trojan, keylogger, bilgisayarları uzaktan yönetme gibi programlarımın tanıtımı yerine artık daha çok internet ile ilgili güncel konulara doğru yönelmeye başladım. Değişmeyen tek şey değişimin kendisi. Burada kendimize baktığımızda bizde de zamana bağlı olarak gerek internet ortamı gerekse çevresel faktörlerden dolayı internet üzerinde artık farklı alanlara doğru yönelmelere veya kaymalar oldu.
Şuan 2011 yılına yeni girdik ve bu aralar blogger ile ilgili konulara yönelmiş gibiyim. Kim bilir belkide ileride daha farklı alanlara yönelebiliriz ve umarım açtığım her konu sizlerin yararına olacaktır.
iletişim için irtibat formunu doldurun yada aşağıda verilen mailden irtibata geçin.
iletişim:  info@akblog.net « Sadece mail.
2011 de web sitem saldırıya uğradığından bütün konularım silinmiştir, yedeğini almadığım için silinen konular için yeniden yazmaya başlıyorum.
2012 deyiz ve silinen konular yeniden yükleniyor.
2013 hacklenme sonrası 2011 den bu güne kadar google reklam gelirlerimiz (adsense) ve diğer kişi/firma/kuruluşlardan gelen gelir kaynaklarım eridi. Hackleyerek nam/ün yaptığını düşünenler lütfen olayın bu durumunu da göz önüne alsınlar. Maddi anlamda çok sıkıntılar çektim.

Uyarı: 10.02.2013 tarihinde web sitesi devredilmiştir ve reklam sözleşmeleri devam etmiş olup eski site yöneticileri ile olan sözleşmelerinizin devamına karar verilmiştir, reklam veren kişi yada kurumların her türlü hakları devam etmektedir. Reklam sürenizin bitiminden sonra reklam alımları olmayacaktır. Duyarlılığınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.


Sitemizde Wordpress eğitimlerinin yanı Profesyonel Wordpress SEO Eğitim Dokümanlarına bakabilirsiniz.
Sitemizde Blogger eğitimlerinin yanı Profesyonel Blogger SEO Eğitim Dokümanlarına bakabilirsiniz.
Python Eğitimleri ve Dokümanlarına yönelik sitemizde konuların anlatımı başlamıştır.
Bilişim Teknoloji hizmetlerimiz mevcuttur. İletişime geçebilirsiniz konuyla ilgili.
Kurumsal çözümleriniz için iletişime geçebilirsiniz.
Hizmetlerimiz: "Wordpress Tasarım -Wordpress SEO", "Blog Tasarım - Blogger SEO", "Web Site Tasarım Hizmetleri", "Kurumsal Bireysel SEO Hizmetler"
iletişim adresimiz: info@akblog.net
Referanslarımız:

Hiç yorum yok:

Ziyaretçi Sayısı