MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Blogger Toplam Yazı ve Yorum Sayısını Gösterme

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Blogger Toplam Yazı ve Yorum Sayısını Gösterme

18 Şubat 2011 Cuma
Blogger Toplam Konu sayısı , Blogger Toplam yorum sayısı , Blogger yazıları ,  Blogger yazı ve yorum sayısublogger yorum gösterme   blogger yazıları gösterme yolları nasıl yapılır.
Merhabalar sevgili blogger kullanıcıları. Sizlere bu konumuzda Blogger Toplam Yazı ve Yorum Sayısını Göstermeyi nasıl yapılacağı konusunda bilgi vereceğim. Zor olmayıp son derece basit ve yalın bir anlatım ile konunuyu anlatmaya çalışır ve umarım sizlerde yapabileceksiniz. Öncelikle, Blogger kumanda panelinize girip, Yerleşimden Gadget Ekle kısmına tıklayıp, "HTML/JavaScript" gadget'ini ekleyin. Daha sonra içine aşağıda verdiğim kodları ekleyip ve kaydedin. Bütün işlemler bu kadar. Yapmanız durumda Gadget eklentisi nereye eklerseniz orada toplam yorum sayısı ve toplam konu sayısı gösterilecektir size. örnek olarak : http://2.bp.blogspot.com/_BxQWYIIJrY4/S4j0GJIXs0I/AAAAAAAACCY/zqL6vEnnRsA/s200/toplamyorum.pngResimdeki gibi örnek olarak sitenizde çıkacaktır.
Uyarı: verilen kodlar kendi siteme göre yapıldığından kodlardaki ak-tas.blogspot.com yerine kendi blog sitenizin adresini yazmayı unutmayın. Yoksa sitenize eklediğinizde ak-tas.blogspot.com sitesine ait veriler çıkacaktır istatistiklerde.
<table bgcolor="#ffffff"><tr><td> <script type='text/javascript'> function numberOfPosts(json) {document.write('<font color="#000000">Toplam <u>' + json.feed.openSearch$totalResults.$t + '</u> Konu</font><br>');}function numberOfComments(json) {document.write('<font color="#000000">Toplam <u>' + json.feed.openSearch$totalResults.$t + '</u> Yorum</font><br>');}</script> <script src="http://ak-tas.blogspot.com/feeds/posts/summary?alt=json-in-script&callback=numberOfPosts"></script> <script src="http://ak-tas.blogspot.com/feeds/comments/summary?max-results=500&alt=json-in-script&callback=numberOfComments"></script> </td></tr></table>
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç