AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Afrikaya Somaliye Yardım Edin Afrika Ağlıyor

Posted On 11 Ağustos 2011 Perşembe

Google Arama Sonuçları; Aysun Kayacı Afrika Yardım Kampanyasında yayında Ağladı, KIZILAY AFRİKA SMS, kızılay afrika, afrikaya yardım sözleri, kızılay afrika yardım, kızılay afrika yardım sms, KIZILAY afrikaya yardım, kızılay afrikaya yardım kampanyası, kızılay afrikayasıa yardım kampanya, Afrika Ülkeleri, Somali Yardim Desteği, somali banka hesap numarali, Somali ve Açlık Tehlikesi, YARDIM KAMPANYASI HESAP NUMARALARI Somali, açlık, basın, Doğu Afrika, sosyal medya,açlık Somali BM Nasıl yardım edebilirim? Afrika Diyanet Doğu Afrika Kızılay Kuraklık yardım AFAD Etiyopya Kenya basın gıda sosyal medya çocuk ABD Abdullah Gül Göç Huffington Kıtlık NATO OCHA Recep Tayyip Erdoğan Tika Unicef mülteci petrol , afrikada açlık, somalide kıtlık,
Merhabalar sevgili arkadaşlar malum hepimizin bildiği gibi son yüzyılın en zor en kötü şartlar ve en ağır durumların yaşandığı Afrika ülkesinde gerek aşırı derecede açlıklar gerek aşırı kuraklıkların etkisi, gerek afrikanın coğrafi konumu ve gerekse insanlığın açlıktan ölmesi son derece üzücü olayların yaşandığını görüyoruz ve ramazan ayında yaşanan bu durumun Afrika veya somalideki müslümanların Oruçlarını sadece bir damla su ile açtığını biliyor musunuz?  Yine hepimizin bildiği gibi Ülkemizde yani Türkiyede açlık ve sefalete karşı kampanyalar düzenlendi ve düzenlemeler devam ediyor. Eğer maddi olarak yüksek mebla ödeme gücünüz yoksa sizler de bir smsle yardım edebilirsiniz. Sevgili kardeşlerim ordaki herkesin durumu gerçektende içler acısı. Şuan size bu yazıyı yazarken bile aklımızaa geliyor ve içimiz yanıyor. Gerçekten çok üzülüyoruz. Bu yüzden fazla bir şey söyleyemiyoruz sadece sizlerden varsa imkanınız lütfen 1 sms bile olsa yani 5 TL yardımda bulunmanızı istiyoruz. 


Afrika Somali Yardım için bilgiler
AFRİKA yaz 3072 – (İHH)
AFRİKA yaz 5601 – (Diyanet)
AFRİKA yaz 2868 – (Kızılay)
ACLIK yaz 5777 – (Kimse Yok Mu?)’ye gönder. 
(Tüm operatörler için geçerlidir.)

Eklenmesini istediğiniz yardım kuruluşların numaralarını lütfen yorum bölümünden veya iletişim bölümünden iritbata geçin ve konuya ekleyelim.
akblog.net yönetimi.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019