AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Son Konular Son Yorumlar Eklentisi Blogger

Posted On 10 Ağustos 2011 Çarşamba

Google Arama sonuçları; videolu resimli anlatım Son Konular Son Yorumlar Eklentisi Blogger, blogger toplam yazı, blogger blogspot son yazılar, blogger blogspot son yorumlar, blog yazıları, blogspot yazıları, blogger yazıları, resimli videolu blogger son yazılar eklentisi, blogger siteleri, blogspot site içerikleri, blogger bilgileri, blogger yorum sayısı, son yorum ve son konular eklentisi, blogger.com, blogspot eklentisi, eklenti, son yazılar, son yorumlar, widgets,blogger son yazıları eklentisi, blogger son yorumlar eklentisi
Merhabalar sevgili arkadaşlar sizlere bu konumuzda bloger veya blogspot sitelerinize son yorumlar yada son konuların sitenizde çıkmasının nasıl olacağını anlatacağız ve anlatımı iki farklı biçimde yaptık bu konumuzda ilk olarak burada sözlü olarak yazıyoruz ve eğer anlatımımızdan anlamazsanız sözlü olarak yaptığımız yazılı anlatımı sizler için ayrıca konuya videolu anlatımını veriyoruz.
Aslında son derece kolay basit ve anlaşılır olduğunu düşünüyoruz yinede anlamayan arkadaşlarımız için videolu anlatımınıda gerçekleştirerek konuya zenginlik getirdik. Umarım sizlerde yaparsınız ve memnun olursunuz.
Yazılı olarak  Son Konular Son Yorumlar Eklentisi anlatıyoruz:
Öncelikle blogger sitenizin paneline girerek Tasarım bölümüne gelin orada gatget ekleyin diyerek ilk olarak ve açılan pencerede
Açılan pencere yandaki gibi olarak göreceksiniz ve yan resimde gördüğünüz artı biçimindeki simgeye tıkladığınızda sizden bilgiler istenecek ve istenilen bilgi olarak İçerik Takibi URL’si linki istenilecek sizden. Sizden istenilen bu linki aşağıda vermiş olduğumuz link biçiminde girererek ve kırmızı ile aşağıda belirtilen yerde kendi site adınızı yazmayıda unutmayın ve sonrasında kayıt ettikten sonra işlemleriniz bitmiş olacaktır. Tüm işlemleriniz bu kadar.
Yorum (RSS): http://blog-sitenizin-adi.blogspot.com/feeds/comments/default
Eğer yapamayacak olursanız aşağıda verilen videoyu izlemeniz yararınıza olacaktır.
Videolu olarak Son Konular Son Yorumlar Eklentisi Blogger izleyin.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019