MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Hosting ve SEO

Hosting ve SEO

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Hosting ve SEO

5 Ekim 2017 Perşembe

Hosting ve SEO

Hosting SEO Sağlayıcısı. Lokasyon,Hosting ve SEO ilişkisi.

SEO, SEO Yöntemleri, Google SEO, SEO Öğrenmek, SEO NEdir, SEO Sıralama Yapmak, Web sitelere SEO Yapmak, Google Sıralama Yapmak, SEO Püf Noktaları
Evet arkadaşlar. Sizlere bu konuda Hosting ile SEO arasındaki ilişkiye değineceğiz. Konuyu uzatmadan ve anlayacağınız şekilde temel basit mantığını en iyi şekilde anlatmaya çalışalım.
Hosting Bazlı SEO Kriterleri: Önceki konumuzda Domain ile SEO arasındaki ilişki anlatmıştık şimdi ise Hostinginizin SEO ile arasındaki bağıntıya değinecek olursak; Öncelikle Hostinginizin lokasyon yani konumu yada anlayacağınız ifadeyle yaşadığınız ülke neresi ise (Türkiye nin herhangi bir ili farketmez) bulunduğunuz ülkenin hostinginizi sağlamalısınız. Google da aranılan bir kelimenin ülkemizin dili Türkçe olduğundan ve haliyle aramaların yüzde 98 i nerede ise Türkçe arama yapıldığından, Google sizlere önceliği bulunduğunuz ülkenin görsel veya metin olarak istediğiniz sonuçları gösterecektir. Özetle Türkiye lokasyonlu olması sizler için çok daha büyük bir avantaj sağlayacaktır.
Hostinginizin cevap verme süresi: Hosting tepkisel anlamda yada webmasterlerinin deyimiyle ping süresi hızlı olmalıdır. Siteniz hızlı açılmalıdır. Siteniz geç açıldığı zaman ziyaretçilerin bir daha girmesini bekleyemezsiniz. Aynı işlemin Google bot lar içinde söyleyebiliriz.

Makale editörlerimiz tarafından yazılmıştır.

----
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. Eleştirilerinizi veya olumlu yada yazılması istediğiniz bilgileri lütfen belirtiniz.

    YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç