AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Makalenin SEO Üzerindeki Etkileri

Posted On 15 Nisan 2018 Pazar

Makalenin SEO Üzerindeki Etkileri Nedir?

Özgün Makalelerinin SEO'ya Etkileri Nelerdir?


Farklı bir konu ile bugün sizlere makalelerin Seo üzerindeki etkilerini anlatacağız.
Hepimizin bildiği üzre SEO dokümanlarına göz attığımızda, muhakkak ama muhakkak karşımıza bir web sitenin SEO'nun üzerindeki en büyük etkisinin özellikle de özgün makalelerin olduğu konusuna denk gelmişisizdir. Peki bunun ne kadar doğru olduğuna dair bilgi ister misiniz? O zaman özgün makale başlığı adı altındaki bu dokümanınızı okumaya devam edelim. İnanın bu konumuzdaki  makaleyi okuduktan sonra SEO ya dair fikriniz bi hayli değişecektir.
Google botlarının en sevmediği içerik, kopya yada halk deyimiyle çalıntı dediğimiz başka sitelerden alınan tabiri caizse çalınan içeriklerdir ve bu olay diğer arama motorları içinde geçerlidir. Zaten Google'ın veritabanında kayıtlı olan bir dökümanı kendi web sitenize eklemeye çalıştığınızda sitenizi ziyaret edecek olan Google botlar, sitenize eklemiş olduğu dokümanı spam olarak algılayacağı için kendi veri tabanına kayıt etmeyecektir
Google her zaman güncel yeni bir dokümanı kendi veri tabanına kayıt edeceğinden, sizlerin başka sitelerden alıntılayarak (çalıntı) kendi sitenize eklediğiniz içeriğe asla itibar etmeyecektir. Bu bağlamda sitelerinizdeki konuların Google'ın veritabanına kayıt edilmesini ve SEO açısından da sitenizde açtığınız konunun iyi bir sıralamaya girilmesini istiyorsanız muhakkak ama muhakkak özgün, açıklayıcı ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıya hitap edecek biçimde düzgün makaleyi yazmanız gerekir.
Makale yazamayan web site sahiplerine çözüm olarak makale satışlarını yapan editörlere ihtiyaç duyabilirler. Bu anlamda da Akblog.net  sitesinin profesyonel makale hizmetinin olduğunu da belirtmek isteriz. Sizler yinede kendiniz yazmaya çalışın.
Önceki konuya göz atınız: https://www.akblog.net/2018/04/ozgun-makale-yazmak.html  

--
---
Akblog.NET

1 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019