AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Özgün Makale Yazmak

Posted On 15 Nisan 2018 Pazar

Özgün Makale Nasıl Yazılır?

Özgün Makale Yazmak.


Sizlere bugünkü konumuzda Özgün makalelerin nasıl yazıldığına dair önemli bilgileri vereceğiz.
Makale yazmak başlı başına bir sanattır. Bu sanatı herkes icra edemeyebilir ancak birazdan okuyacağınız bu makalemizin metni sayesinde sizlerde  profesyonel anlamda makale yazılabilecek konuma gelebilirsiniz. Eğer amacınız SEO'ya yönelik bir makale yazmak ise doğru yerde olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Evet arkadaşlar konuyu uzatmadan ve lafı da fazla gevelemeden sizlere konuya dair bilgileri verelim. Öncelikle Yazmak istediğiniz makale örneği bizler yani akblog.net editörleri olarak  burada sanki sizlerden biriymiş gibi kendi bir örneğimizle konuyu anlatacağız. Sizlerde adım adım konuyu okurken anlayarak aynı işlemleri yapabilirsiniz.
Diyelim ki konumuz 'toptan kuruyemiş satışı'na dair bir makale olsun ve bundan sonraki yazı dizimizi dikkatlice okuyunuz.
Öncelikle Google arama kısmına anahtar kelime olarak "toptan kuruyemiş satışı"  cümlesini yazalım. Arama sorgusuz sonucu üzerinde web sitenin alt kısmında yer alan daha önceki arama sonuçlarının yer aldığını göreceksiniz. Bu arama sonuçlarında yer alan anahtar kelimeleri bir araya getirerek makale yazmanız çok daha rahat olacaktır ve çok önemli bir detay bilgi de buraya ekleyerek verecek olursak: Yazmak istediğiniz makalenim tamamen Google'ın arama sonuçlarından çıkan anahtar kelimeleri baz aldığınızdan ötürü SEO'ya inanılmaz etkisinin olduğunu göreceksiniz. Böylece makaleyi yazarken acaba ne yazayım düşüncesi içerisinde iken, bu aşamada sorgu sonucunda ortaya çıkan kelimeler arasında çok daha rahat bir şekilde makalenizi de yazabileceksiniz.
Yararlı olması dileğiyle.
Akblog.net | Kuru-yemis.com

--
---
Akblog.NET

1 yorum

  1. incelediğiniz konumuzun linki: https://www.akblog.net/2018/04/ozgun-makale-yazmak.html

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019