AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Uygun Fiyata Website Yapmak

Posted On 23 Nisan 2018 Pazartesi

Uygun Fiyata Website Yapmak

Web Site Yapmak

Sizlere bugünkü konumuzda web sitenin yapılması ile ilgili bilgileri vereceğiz. Öncelikle neden web site yapılır sorusuna cevap vermeniz gerekecek. Sıradan İnternet kullanıcılarının açmış  oldukları gerek bu siteler de kendilerinden bahsetmeleri gerekse aklınıza gelebilecek her türlü konuları barındıran sitelere BLOG siteleri diyoruz.
Internet üzerinden online satış yapmak üzere açılan sitelere değinerek, aklınıza gelebilecek her türlü ürün satışı yapan ve satışını yapmak istediği ürünleri internet ortamına aktararak sitelerine gelen ziyaretçiler ürünleri sunan web site içeriklerine "e-ticaret" siteleri diyoruz.

Benzeri ve çok farklı farklı içeriklerden oluşan siteleri sizlere sayabiliriz ancak konumuzun dağılmaması adına konuyu toparlayarak sizlere web tasarımın nasıl yapılacağını veya bu alanda bilginiz yoksa nasıl bir web sitesine sahip olabileceğinizi anlatalım.
Derine inmeden kodlama bilgisi olmadan sizlere nasıl bir web sitesine sahip olabileceğinizi kısaca anlatalım. Bununla ilgili olarak sizlere website tasarımına yönelik en iyi hizmeti veren Scriptlerden Wordpress tavsiye ederiz. Gerçekten de inanılmaz derecede hem kullanımı kolay hem de kodlamada temel bilgi düzeyine sahip olmaksızın, internet kullanıcıları için son derece basit, anlaşılır ve istediğiniz biçimde tasarımlara sahip olabileceğiniz gibi özellikle de yüzbinlerce tema desteği  olan Wordpress kaçırmayın derim.
Sadece 10 dakikalık bir Wordpress eğitim setini YouTube'da izleyerek çok rahat bir şekilde kavraya bileceğiniz bu sistemi mutlaka öğrenin derim.
Yine de hiçbir şekilde web site tasarımını yapamıyorum diyenlerden misiniz? O zaman sizlere o anlamda desteği veren bir firmayı tanıtarak uygun maliyete kaliteli ve profesyonel anlamda web tasarım yapan Nuxe Bilişim internet şirketini linkini verelim. Kendilerinden bu hizmeti almanız da büyük yararınız olacak.

Nuxe.web.tr - Internet Bilişim Teknolojileri.
Ahmet Demirci. Tel. +90 506 104 5310

--
---
Akblog.NET

1 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019