AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yerli Arama Motoru

Posted On 23 Nisan 2018 Pazartesi

Yerli Türk Arama Motoru

Türkiye'nin ilk büyük yerli arama motoru

Yerli Türk Arama Motorundan bahsedeceğiz.
İnternet üzerinden denk geldiğimiz ve özellikle yerli arama motoru olması sonucu konuyu açma gereği duyduk. Üzülerek söylemeliyiz ki bu projeyi daha önce hatta çok daha önce bekliyorduk. Nihayetinde internette gezinirken denk geldiğimiz bu siteyi sizlere büyük bir zevkle tanıtacağız. Geçte olsa böylesi bir sitenin açılması gerçekten de sevindirici. Daha yeni açılmış olan yerli Türk Arama Motoru için tavsiyelerde bulunmak gerek. Farklı fikirlerin bir araya gelerek değerlendirilmesi sonucu ortaya güzel projelerin çıkması muhtemeldir. Malumunuz Google'un da önceki ara yüzüne baktığımızda basit gibi görünüyordu ve zamanla farklı fikirlerin birleşmesi sonucu günümüzde muazzam bir arama motoru platformu haline gelmiş durumdadır. Aynı durumu şuan sizlere tanıtımını yaptığımız, sizlerinde okuduğunuz konuda bahsi geçen Logiw.com içinde geçerlidir. Sizlerden gelecek olan farklı fikirler için emin olabilirsiniz ki Logiw sitesi yöneticileri tarafından dikkate alınarak var olan bu projeyi daha iyi bir noktaya getirebilmek için farklı farklı çalışmaları yapacaklarından emin olabilirsiniz. Projeye yazılımsal anlamda destek verebilecek coder arkadaşlarımızında katılımlarını bekliyoruz. Yerli ve milli bir proje olan Logiw.com için hep birlikte çok daha iyi bir noktaya getirebiliriz. Gerek web site sahiplerinin tanıtımları ile desteklenmesi gerekse yazılımsal anlamda desteklerinin verilebilmesi, böylesi bir proje için elinizden geldiği kadar hep birlikte desteklerimizi vermeliyiz. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta kutlandığı günde Logiw sitesinin açılması tesadüf olmasa gerek diye düşünüyoruz. Ülkemizin Kurucusu ve lideri Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm Dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan'ın ülkemize özgü olduğunu gerçeği göz önüne alarak, yerli ve milli arama motoru projemiz olan Logiw içinde böyle bir benzetmeyi yapabiliriz.Yani ülkemize armağan edilmiş bir arama motorudur ve bu milli projeye herkesin destek vermesi gerektiğinin bilincinde olmalıyız.
Logiw.com sitesi için olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi sitemizin yorum kısmına yazabilirsiniz. Olumsuz eleştiriler dikkate alınarak Logiw.com yöneticileri tarafından yerli arama motorumuzu daha iyi seviyeye getirebilmeleri için haklı eleştirilerinize karşılık pozitif çalışmaları yürüteceklerinden emin olabilirsiniz. Her ne kadar basit gibi görünse de zamanla çok iyi bir noktaya geleceğini ümit ettiğimiz ve ilk göz ağrımız olan Logiw için sosyal medya kullanıcılarının özellikle tanıtım amaçlı paylaşımlar yapmanız gerektiğinizi düşünüyorum. Web siteleriniz olmayabilir tanıtım yapabilmek için ama ülkemizde yaşayan bireylerin neredeyse yüzde 80 gibi dev bir oranda aktif olarak sosyal medyayı kullanıyoruz ve reklam çalışmaları adı altında lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz.
Tanıtımını yaptığımı yerli ve milli arama motoru sitemiz: Logiw.com
--
---
Akblog.NET

3 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019