MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Blog siteleri nasıl oluşur

Blogger Kullanmak İçin Nedenleriniz

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Blog siteleri nasıl oluşur

28 Kasım 2018 Çarşamba

Blogger Kullanmak İçin Nedenleriniz

Blogger Kullanmak İçin Nedenleriniz
Blogger Kullanmak İçin Nedenleriniz
Bugünkü konumuzda sizlere Blogger üzerine çok önemli bilgiler vereceğiz.
Malumunuz dünyada herkesin çok rahat bir şekilde web sitesi edinebilmesi için, Google tarafından özellikle şahsi veya kurumsal sitelerimize çare olarak Google tarafından desteklenen ve Google'a ait olan blogger üzerinden ücretsiz olarak web sitenizi elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? 
Blogger tarafından ücretsiz olarak verilen web siteleriniz için kendi web adresi dediğimiz domain adresini çok uygun bir fiyata alabilirsiniz.
Hedef kitlenizi belli bir sayıya ulaştırarak siteleriniz üzerinden kazanç sağlamaya yönelik düşünceleriniz var ise eğer çok rahat bir şekilde Google hesabınız ile Adsens'e dediğimiz entegrasyonunu kullanarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Blogger Siteleri Kullanmanız için Nedenleriniz.

Kullanımı gayet kolay, rahat ve hizmetleri de bir o kadar geniş olan Blogger sisteminden yararlanmanız için o kadar çok nedenleri sayabiliriz ki sadece sizlere şunu belirtmek isteriz: Kodlama bilgisi olmaksızın herhangi bir programlama dili bilmeden Google tarafından desteklenen Blogger siteleri sizlere yüzlerce tema ve bunun yanı sıra binlerce eklenti sayesinde blog siteleriniz için arayüz dediğimiz sitelerimizin görselliğine renk katmak için müthiş bir tasarımı geliştirebilirsiniz.
Blogger Kullanmak İçin Nedenleriniz
Blogger Siteler Hakkında Bilgi
Kullanımı hakkında sizlere birkaç bilgi verecek olursak; gerek eklentileri ile çok rahat mail formları oluşturabilir veya sitelerinize sınırsız sayıda sayfaları yapabilir ya da sınırsız sayıda dilediğiniz kadar konuları açabilirsiniz ve çok daha önemlisi olarak sınırsız alan olarak hosting den yaralanabilirsiniz. Bunları yaparken de hiç ama hiç herhangi ekstra bir ücret ödemeksizin sadece istemeniz durumunda kendi özel domain adresiniz için 12 dolar ödemesini yaparak gerçekleştirebilirsiniz.
Şunu da Özellikle belirtmek istiyorum Blogger tarafından verilen Web siteleri de ücretsiz olarak SSL tamamen parasızdır yani sitenizin güvenliğine yönelik şifreli güvenilir bir bağlantıya ücret ödemeksizin sahip olabilirsiniz.
Konuya dair sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazabilirsiniz.
Blogger konularımıza göz atmak için arama kısmına Blogger yazarak istediğiniz konuya göz atabilirsiniz.

--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. Blogger konularımıza göz atmak için arama kısmına Blogger yazarak istediğiniz konuya göz atabilirsiniz.

    YanıtlayınSil
  2. Konuya dair sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazabilirsiniz.

    YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç