MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Eva AKTAŞ

Eva AKTAŞ Kimdir?

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Eva AKTAŞ

17 Aralık 2018 Pazartesi

Dünyaya Gelen Bir Güzellik - EVA

Eva AKTAŞ
Eva AKTAŞ
Bugün sizlere yeni doğan bir yeğenim olan ve EVA adında, cennetten yer yüzüne inen bir bebekten bahsetmek istiyorum. Daha önce benzeri konu açmıştım Elif AKTAŞ diye. Şimdi dünyaya yeni gözlerini açmış olan farklı bir bebekten bahsedeceğim sizlere.
Konuyla ilgili güzel yorumlarınızı beklerim bu arada. Her doğan bebeğin yüzünde inanılmaz derecede masumane bakışıyla etkileyici ve çekici bir özellik vardır. Tabii ki doğan her bebek o kadar masum, o kadar güzel ve o kadar şirinler ki onların yani bebeklerin yüzlerine baktıkça bakası gelir insanların. Hele Hele bu yeni doğan sizin kendi kızınız veya yeğeniniz olursa çok daha güzel gelecektir sizlere.  
Genel olarak yeni doğan yeğenimin fiziki özelliklerine bakarak yengeme çektiğini yani yengeme benzediğini söyleyebilirim. Çekik gözlü olan bu yeğenime ve diğer yeğenlerime de Rabbim güzel ömürler, sağlıklı hayatlar ve hayırlı bir yaşam versin. Bu duamızı tüm çocuklara veya bebeklere hakeza etmeyi unutmuyoruz.
Konuda görmüş olduğunuz fotoğraftaki prenses yeğenim olur ve yukarıda da söylediğimiz gibi adı EVA. Gerçekten de Allah'ın bir sanatı olsa gerek çok tatlı ve masumane bir surete bürünmüş durumda. 

Doğum Tarihi: 08.12.2018

Eva AKTAŞ
Eva AKTAŞ - Uyuyor.
Eva'nın en büyük hayali şimdilik için büyümek ve insanlarla iletişime geçebilmek diyebilirim ama zamanla büyüdüğünde hayalini kendisine sorduğumuz da farklı cevaplar alacağız.
Maşallah demeyi unutmayınız.
Yüce Mevla evlat isteyen herkese nasip etsin diyelim İnşallah.


-----
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. Dünyanın en tatlı bebeği sıralamasında ilk 2ye girer bu şapşik maşallah :))

    YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç