MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

XML Entegrasyonu Kullanmak

XML Entegrasyonunu Neden Kullanmalıyız?

Ak Blog SEO
4349759590016280108

XML Entegrasyonu Kullanmak

20 Aralık 2018 Perşembe

XML Entegrasyonunu Neden Kullanmalıyız. 

XML Entegrasyonunu Neden Kullanmalıyız
XML Entegrasyonu Kullanmak
Bugünkü konumuz önceki konulara benzer olan ve başlıktan da Anlaşılacağı üzere "XML Entegrasyonunu Neden Kullanmalıyız" sorusuna cevap vermeye çalışacağız sizlere. 
Sorumuz gayet açık neden XML Entegrasyonu kullanmak zorundayız sizce?
Bir düşünün internet üzerinde e-ticaret sitenizin olmadığını ve online satışlar yapmak istediğinizi varsayarak sizlere XML Entegrasyonu dediğimiz yöntem sayesinde ürünlerinizin satışlarını yapabileceğinizi söylesek acaba şaşırır mıydınız?
Belki onlarca belki de yüzlerce ve belki de binlerce ürün çeşidiniz vardır veya yüzbinlerce ürün adedi olan online satışlar üzerine bir ticari işlem yapmak istiyorsunuz ve dahası   tek bir e-ticaret sitesine bağlı kalmayıp farklı farklı e-ticaret sitelerinde ürünlerinizin satışlarının gerçekleşmesi için stok girişi yapmabız lazım. Peki bu ürünleri tek tek manuel yani her bir e ticaret sitesine kendiniz ayrı ayrı sitelerin panellerinden giriş yapmak ne kadar da zor olduğunu biliyor musunuz? 

XML Entegrasyonu Kullanmak - Sinan Pekdemir
XML Entegrasyonu Eğitmen Sinan Pekdemir
Diyelim ki manuel olarak ürünlerinizi tek tek bütün e ticaret sitelerine girişini yaptınız. Peki bir sorumuz daha olacak sizlere. Hangi ürünün ne kadarı satıldığını nasıl bileceksiniz yani stok  takibatını nasıl yapacaksınız?
Bir düşünün 25 - 30 adet  e ticaret sitelerinde ürün satışını gerçekleştirdiğinizi ve ay sonunda ne kadar kazanç elde ettiğinizi veya gelirinizin yada giderinizin ne olduğunu hesaplayabilir misiniz çok hızlı bir şekilde manuel olarak?
Böylesi karışık bir algoritmaya sahip işlemlerinizi yapabilmeniz için ya eleman tutacaksınız ki bu da bir ayrı maliyet veya konu başlığında da anlaşıldığı gibi XML Entegrasyonunu kullanarak işlemlerinizi tek bir tuş ile hem ürün takibi, hem stok takibi ve hem de maliyetlerinizi hesaplama işlemlerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğinizi söylesek? Acaba sizleri ne kadar  mutlu edeceğiniz biliyor musunuz? 
Tabii ki bu işlemleri ancak ve ancak XML Entegrasyon sistemi ile başarabilirsiniz.

XML Entegrasyon Desteği almak için:
İletişim Bilgileri:
Sinan PEKDEMİR
Mail: sinanpekdemir@gmail.com
Telefon: +90 546 558 5055
--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç