AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

XML Entegrasyonu Nasıl Kullanılır

Posted On 19 Aralık 2018 Çarşamba

XML Entegrasyonu nasıl kullanılır

XML Entegrasyonu Nasıl Kullanılır
XML Entegrasyonu Nasıl Kullanılır
Sizlere daha önce XML Entegrasyonu Nedir konusu ile ilgili bilgiler vermiştik ve bu konumuzda ise XML Entegrasyonu nasıl kullanabileceğimizi yönelik bilgileri vermeye çalışacağız.
Evet arkadaşlar XML entegrasyonuna yönelik konuyu uzatmadan sizlere bu alanda profesyonel desteği verecek olan Sinan Pekdemir iletişime geçmeniz yeterlidir desek sanırım konuyu uzatmaya gerek yoktur. Yine de XML entegrasyonuna yönelik bazı çok önemli bilgiler verelim. Düşünün Bir e-ticaret web siteniz vardır ve ürünlerin girişi stok takibi maliyetleriniz nedir ve ne kadar Kazancınız oldu ve satılan ürünlerden ne kadar kaldı gibi N11, Hepsiburada, GittiGidiyor, eBay ve Amazon gibi birçok sitelerde satış yaptığınızı var sayalım. Bu gibi sitelerde veya kendi e ticaret sitenizde satışını yaptığınız ürünlerle ilgili olarak tek tek takip etmeniz yerine tek bir panelden sizlere profesyonel anlamda desteği verecek olan Sinan Bey bu konuda aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi verecektir siz değerli e ticaret site sahiplerine. 
Yalnız karıştırmamanız gereken bir konuya değinmek istiyoruz. Web sitelerin XML uzantıları farklıdır. Bizler ise bu konuda sizlere XML Entegrasyonu üzerine bilgiyi verecek, bu alanda kendini geliştirmiş ve profesyonel anlamda desteği verecek olan Sinan Bey ile iletişime geçerek aklınıza gelebilecek her türlü sorularınızı sorabilir ve her türlü desteği kendilerinden alabileceğinizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

İletişim Bilgileri:
Sinan PEKDEMİR
Mail: sinanpekdemir@gmail.com
Telefon: +90 546 558 5055
--
---
Akblog.NET

1 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019