Eğitim Dokümanlarımız

SEO WordpressBlogger Python iletişim

26 Ocak 2019 Cumartesi

Evlilik Anatomisi

Bir İlişkinin Anatomisi

Evlilik Anatomisi
Evlilik Anatomisi
05.08.2017
Önce müziği aç sonra başla okumaya. 
Gel bir oyun oynayalım çocuk.
Sen yanımda ol. Gözlerinin içini açarak sahillere bak. Martıları seyreyle. Kalbin gibi Bembeyaz Martılar yanına gelsinler diye simit atayım ben. Etrafını sarsınlar her bir martı... Canlı bir gelinlik olsunlar sana. Gülen yüzüne hayranlıkla sadece bakan ben olayım. Bakmasınlar sana kimse. Ne annen nede baban. Nede kardeşlerin ve hatta Hiran bile bakmasın sana. Kıskanırım çünkü.
Beyaz gelinliği giymiş bir halde iken sana kırmızı güllerle gelmek istiyorum. Sen bekle beni sadece. Sonrası ne olacak bilmiyorum. Bilmiyorum çünkü şuan yazdıklarımla mutluyum ve olmasın hayatımızda mutsuzluk.
Bir oyun ile başladık ve büyütmeliyiz bu oyunu. Demiştim ya oynayacak isek büyük oynayalım diye. Mesela sen bana kalbini ver bende ömrünün sonuna kadar kalan ömrümü vereyim diye. Yaprağın bile dalına güvenemediği bir dönemdeyiz. Gönlüne gönlümü koyup güvensizlikleri yıkalım. Dünyanın böyle gidemeyeceğini gösterelim. Kulağım hala müzikte. Gözlerim kapalı ve parmaklarım klavyede, sana karşı kalbimden geçen sözcükleri yazmak yerine artık gözlerinin için bakarak söylemek istiyorum. Ne sen beklet beni nede ben seni. Hemen bir olmalıyız. Kafanı omzuma koyup sabahları görmeliyiz. Gün ışığını birlikte izlemeliyiz. Yoksa ömürden geçen her bir saniye yıllar gibidir artık.--
---
Akblog.NET

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.