MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

SEO Sorularına Cevaplar

SEO Sorularına Cevaplar verdik.

Ak Blog SEO
4349759590016280108

SEO Sorularına Cevaplar

23 Ocak 2019 Çarşamba

SEO Sorularına CevaplarSoru:1 Domain tarihinin SEO açısından çok önemli olduğunu söylüyorlar. Doğru bilgi midir?
Cevap 1. Yıllarla  değer değildir ancak köklü geçmişi olmanın yanı sıra güncel sitelere google önem verdiğini Google dijital atölye eğitiminde bizzat söylüyorlar.  Yani sadece yılı baz almamalısınız.Soru: 2 Sitenin yeni olması SEO Açısından çok mu zordur?

Cevap 2. Sitenizin yeni olması, durumunuz için söylediğiniz olası bir durum değildir bilakis normaldir ve zamanla sitenizi  güncel (özgün içerik özellikle) tutmanızın yanı sıra genel seo ayar düzenlemelerini de dikkate alırsanız zamanla sıralamalarda yerinizi alabileceksiniz.Soru: 3 Aşırı reklam tanıtım mesajı başka sitelerde paylaşmak yararı var mıdır?

Cevap 3. Ilk etapta siteniz için aşırı girişleri yapmamaya özen gösterin. Yani SEO ya yönelik yaptığınız aşırı çalışmalar google tarafından spama alınabilir. Her haberin aynısı olacak şekilde değilde farklı içerik üretimini göz önüne alarak referans niteliğinde paylaşımlar yapmanız daha mantıklı olacaktır.Soru: 4 Anahtar kelime analizi nasıl yapılır?

Cevap 4. Anahtar kelime analizinden öte doğru anahtar kelimeleri seçmek önemlidir bunun için de arama motoru kismina "ads.google.com Anahtar kelime Planlayıcı " yazarsanız link karşınıza hemen çıkar.


Size linki verelim: https://ads.google.com/intl/tr_tr/home/tools/keyword-planner/

--
---
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç