MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Sri Lanka'daki Saldırıyı Yapanlar Kimler

KANLI Paskalya Saldırısının Anatomisi

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Sri Lanka'daki Saldırıyı Yapanlar Kimler

21 Nisan 2019 Pazar

KANLI Paskalya Saldırısının Anatomisi

KANLI Paskalya Saldırısının Anatomisi
KANLI Paskalya Saldırısının Anatomisi
Düyada yankı uyandıran Bir Saldırının Anatomisine değinelim.
Evet arkadaşlar. Üzülerek KANLI bir saldırıya daha şahit olduk bugünler de yine. Hepimizin merak ettiği bu saldırının baş mimarları kimlerdir? Neden Böylesi vahşet bir saldırı yapıldı ve saldırının amacı nedir? Saldırı sonrası Neler olacak sorusuyla sizlere bu konumuzda açıkmlaya çalışacağım.
Malum hepimizin bildiği üzre yakın zaman da Camide Müslümanara yönelik yapılan hain ve kalleşçe bir saldırıda 50'yi aşkın müslüman katledilmişti. iki hafta geçmeden Notre Dame Katedralinde Büyük Bir Yangın çıktı. Bunun üzerine sitemizde Notre Dame Katedrali Yangını Kim Çıkardı konusunu açtık hatta. Gün geçmiyor ki her an bir saldırıyla güne uyanıyoruz maalesef. Tıpkı Sri Lanka'daki Kanlı Paskalya Saldırısının yapıldığını bugünler de duyduğumuz vahşet saldırısının yapılması gibi. Peki bu saldırıların amacı nedir veya neden özellikle ibadetlerin yapıldığı ve bazı dinlere göre Tanrının evi veya İslam dinine göre Allah'ın evi olarak bilinen Camii'lere saldırılmasının temelinde yatan faktörler nelerdir?
Özetle açıklamaya çalışalım. Halk diliyle bu anlatımı yapmaya çalışacağım.
Önce Müslümanların Mabedlerine saldırıldı şimdi ise Sri Lanka'daki Paskalya Bayramı gününde. Bunları yapanlar kimlerdir. 
Sorunuza cevap vermemeyi uygun görerek siz değerli ziyaretçilerin yorumlarına bırakıyorum. Bakalım kimler mantıklı yazacaklar görelim. Konunun altına yorum olarak uygun gördüğümüz yazıyı konumuza ekleyeceğim. 

--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. EN İYİ ÇEVRİMDIŞI AŞK HEDEFİ, HİÇBİR LOVER, HUSBAND, WIFE, GIRLFRIEND VEYA BOYFRIEND GERİ ALIN. WHATSAPP'TA HIM EKLE: +2349083639501
  Herkese merhaba Ben Darcy lyne ve Dr Nosa benim için yaptığı harika çalışmaları paylaşmak için buradayım. Kocamla 2 çocuğumla 5 yıl evlendikten sonra, kocam garip davranmaya başladı ve diğer bayanlarla çıkmaya başladı ve bana soğuk bir sevgi gösterdi, bazı durumlarda diğer kadınlarla olan ilişkisini sormaya cesaret edersem boşanma tehdidinde bulundu. eski bir arkadaşım bana internetten Dr..nosakhare adında bir büyü tekerinden bahsedene kadar şaşırdı ve şaşkındı. Sevgi büyülerinin güçleriyle ilişki ve evlilik sorunu olan insanlara yardım eden ilk başta böyle bir şey olup olmadığından şüphe ettim ama bir denemeye karar verdi, onunla temas ettiğimde, bir aşk büyüsü yapmama yardım etti ve 48 saat içinde kocam bana geri döndü ve özür dilemeye başladı, şimdi diğer bayanlar ve onunla iyi ve gerçek için dışarı çıkmayı bıraktı . -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com aracılığıyla bugün çözülmesi gereken ilişki ya da evlilik probleminiz için bu büyük aşk büyüsü tekerleğine başvurun
   veya Ara veya WhatsApp: +2349083639501
  Aşağıdakiler için onunla iletişime geçin:
  (1) Eski eşini geri istiyorsan.
  (2) Büronuzda terfi etmek istiyorsunuz.
  (3) Kadınların / erkeklerin peşinden koşmalarını istiyorsun.
  (4) Çocuk sahibi olmak istiyorsanız.
  (5) Ruhani olarak korunmak istiyorsun.
  (6) İnsanları hapishaneden çıkarmak için yardım
  (7) Piyango güç topu
  Whatsapp veya +2349083639501 numaralı telefonu arayın (lütfen yardıma ihtiyacınız yoksa yoksayın)

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç