MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Abd Yeni Başkanı Michael Bloomberg

2020 de Abd Başkanı Michael Bloomberg Olacak.

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Abd Yeni Başkanı Michael Bloomberg

18 Kasım 2019 Pazartesi

2020 de Abd Başkanı Michael Bloomberg Olacak

New York Eski Belediye Başkanı Michael Abd nin Başında Olacak

Michael Bloomberg
Trump 'ın Kuyusu hazırlanıyor.  Amerika Birleşik Devletlerimi yönetemediği için Donald Trump 'ın Sonu hazırlanıyor.  Tahtından indirecekler. Tamam kahin değilim belki ama MI6 istihbarat teşkilâtı demin (19.11.2019 saat 02.30 da) gelip istihbarat bilgisini verdiler. 
Trump'ın koltuğuna göz diktiği yok ama adam yemin etti. Kilise de kulak misafiri olurken duydum. Trump yenilgiye hazır mısın diye bağırırken kendini kaybetmiş durumda idi Michael. Devlet batıyor borç batağında vs diyerek kiliseye giden Michael elini semaya doğru kaldırarak Ey Tanrının Oğlu İsa duy beni.  Kabul et benim duayı diye sabaha kadar aralıksız devam ettiği dua gücü sayesinde senin tahtından edeceğine yemin etmiş vaziyette. Valla Trum sonun yakındır. Şunun şurasında 2020 ye ne kaldı.  Bazı kehanetlere göre 2020 Abd 'nin Sonunun geleceğine dair işaretler var. Baba Yang 'ın Söylediği gibi yaktığın ateşler seni kül edecek diye. Trum abd 'nin sonunu getirdi getirecek.  Tüm dünyada alay konusu olan bir abd başkanı olarak tarihe geçtin.  Helal olsun sana valla. Trump'a karşı şimdiden zafer kazandığını düşünüyorsun.  2020 yılı gelsin bi görelim.  Bakalım sen mi (Michael Bloomberg) Trump mı kazanacak hep birlikte göreceğiz. Ama sen kazanacaksın biliyorum.  Kafaya koymuşsun.  Kehanetler seni gösteriyor Evlât ama bir sorun var.  Çok yaşlısın. Bence emekliliğin tadını çıkar. Şunun şurasında 3 5 yıl hayatın kaldı. 
Bir not ama önemli bir not: Devletin başına geçtiğinde hastalıktan ölen bir Abd Başkanı olarak tarihe geçeceksin. Bunu ben demiyorum.  Kahin Hüseyin söylüyor. 

 Hazır bir iş ile ilgili uğraşıyorken şuan ekleme yapayım dedim.
Nohutlu Pilav Ne Alâka?
Madem uykumdan ettin beni mutfağa geçip su içeyim derken aklıma yarına yani salı gününe denk geliyor.  Nohutlu Pilav yapayım dedim.
Ekran görüntüsünü de adayım hazırlamış iken.
Yarına kadar nohutlar kendine gelecek.
Pilava az şehriye katacağım. Sonrasında yağda bir güzel kızartayım.  Kendine gelen ve gelinler gibi şişen nohutları da üstüne koydum mu... Mis valla.
Gerçi ben az yiyorum ve siz bu yemeği de yemezsiniz. Ne Michael Bloomberg nede Trump. Siz alışmışsınız zengin yiyeceklerine. Mcdonald's tan yiyin siz.

--
---
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. Bu konu sana gelsin Mcihael Bloomberg.

  YanıtlayınSil
 2. Konu kaynak linki verelim. Vereyim mi Trump. Hadi vereyim. Çok ağlama.
  Kaynak link: https://www.akblog.net/2019/11/abd-yeni-baskan-michael-bloomberg.html

  YanıtlayınSil
 3. Trump Başkanlık elden gidiyor. Haberin ola. Seni bitirecekler. Aslında sen kendi kendini bitiriyorsun . Abd 'nin başına gelmiş cahil başkan diye dalga geçiyorlar seninle. Ben geçmiyorum. Abd hakkı avrupa halkı dalga geçiyor.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Abd halkı diyecektim. Tüh. Neyse anladın sen.

   Sil
 4. Trump ve Bloomberg savaşı başlayacak 2020 de
  Kim kazandı ise bana gorte alsın.

  YanıtlayınSil
 5. Kehanetlere benim inandığım yok ama gecenin bu saatinde beni uykumdan ettirdin ya Michael Bloomberg. Ne diyeyim sana.

  YanıtlayınSil
 6. Kazanınca Gortemi alacaksın bak.

  YanıtlayınSil
 7. Ölüme ramak kala sayılı günlerin var. Uyarıyorum bırak bu başkanlık işleri. Dünya fani. Ölüm ani...
  Etme inat bırak bu işleri Bloomberg.

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç