AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bekara Ev Yok

Posted On 29 Kasım 2019 Cuma

Bekara Ev Yok - Pis Bekârlar Sizi

Lânet olası bekarlar sizi
Iki veya üç  ay önce de olabilir. Emin değilim ama emin olduğum günü nedense çok iyi hatırlıyorum. Bir Çarşamba günü idi. Tören eşliğinde tüm İBB Belediye başkanlarının yanı sıra diğer devlet erkânlarının huzurunda yerleşmek istediğim ev için kira kontratını imzaladım. İmzaladım imzalamasına ama evin anahtarı alamadım. İBB Başkanı sayın @Ekremimamoglu 'na sordum.  Ne oluyor diye.  Sus pus olmuş biçimde anlamsız anlamsız bana bakıyordu.
Sözleşmeye şahitler huzurunda imzayı artarken devlet erkânlarının yanımda olması, işimi kolaylaştıracağını sanıyordum. Sonrasın da Devletimizin Reisi @RecepTayyipErdogan a baktım.  Kendileri de Devlet Başkanı idi. Herhalde bir cevabı vardır diye düşünüyordum. Başını yere eğdi.  Verecek cevabı vardı onunda elbette ama nedense susmayı tercih etmişti Ekrem bey gibi...
Diğer devlet erkânların'ın da sus pus olması açıkçası beni tedirgin bir duruma sokmuştu. Garip bir durum. @KemalKilicdaroglu yanıma gelerek biraz eğilip ve sessizce ama korkuyla karışık  titrek bir sesle bana: Reisim sözleşmenin alt kısmında yer alan şartnameleri okumanız gerekiyordu. Galiba gözünüzden kaçmış olmalı alt kısımda yer alan detayları...
Tabi çıldırdım. Ufacık Gerçekten de çok çok küçük bir yazı puntosuyla yazılan şartnamedeki şaşırtıcı, saçma ve bir o kadar da acı gerçek bir yazı..
"Bekara ev vermiyorlar, evi olmayana kız vermiyorlar, eşi ve kız arkadaşı olmayanı mekana almıyorlar. Ne b*k yemeye gelmişsiniz dünyaya o zaman."
Oysa taşındıktan sonra evi süslemeyi, duvarı çizilmiş kısımlara boya yapmak yerine kanvas tablolar ile şekil vermeyi, yatacağım odaya sevdiğim renkler ile sulu boyayla boyamayı, misafir odasını karamsar renklerle boyayıp misafirleri evde fazla tutmamayı vs....düşüncesinde iken bütün hayallerim plânlarım suya düştü..

--
---
Akblog.NET

3 yorum

 1. Konu eğlenceli olsun diye Devlet Erkânlarının isimlerini hikayeye koydum.
  Rabbim devlet erkânlarımıza güzel ömürler versin inşallah.

  YanıtlaSil
 2. Konumuzun kaynak linki verelim.
  https://www.akblog.net/2019/11/bekara-ev-yok.html

  YanıtlaSil
 3. Kanımı donduran bir yazı. Hâlâ üşüyorum.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019