MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Canikoğlu İnşaat Firması

Canikoğlu İnşaat Firması - Osman Canikoğlu ile yaptığımız görüşmelerimiz sonras…

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Canikoğlu İnşaat Firması

12 Kasım 2019 Salı

Canikoğlu İnşaat Firması

Canikoğlu İnşaat Firması
Bugünkü konumuzda sizlere gerçekten de çok sıradışı olduğunu düşündüğümüz özel bir konuya değinmek istedik. Yatırım yapmak veya arsalarını değerlendirmek ya da ortak İş tekliflerinde bulunmak isteyenlerin yararına olacağını düşündüğümüz bu konuyu sizler için açmaya karar verdik. Inşaat sektörü üzerine alanında devasa yatırımlar yapan ve yaptığı her bir yatırımı en iyi şekilde icra ederek Türkiye'nin özellikle İnşaat sektörüne büyük katkıları olan Canikoğlu inşaat firmasından bahsedelim biraz. İnşaat Taahhüt ve Turizm sektöründe önemli yatırımlar yaparak  sektöre giriş yapan canikoğlu inşaat Gayrimenkul Yatırım şirketi her geçen gün büyüyerek ve başta Ege Bölgesi olmak üzere İzmir, çevre iller - ilçeleri ve Türkiye'nin her bölgesinde yatırımlarını yürüterek sektörün öncüsü konumuna gelmiş durumdadır. Yaptıkları her türlü İnşaat sektörünü en iyi şekilde temsil ederek alanında profesyonel uzman ekiplerinin yanı sıra teknolojik anlamda da  uzman ekipman ihtiyacını da en iyi şekilde kullanarak sizlere inşaat taahhüt ve turizm gibi her türlü Gayrimenkul Yatırım alanında hizmet faaliyetleri devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana gerek misyon ve gerekse vizyon prensiplerinin önceliği daima insanlığa yatırım yapmak amacıyla hareket etmiştir.
Canikoğlu İnşaat Firması - Osman Canikoğlu İnşaat Taahhüt ve Turizm

İzmir İnşaat Firmaları arasında sektörünün öncüsü olarak her türlü inşaat, taahhüt ve turizm alanında yatırımlar yapmaktadır.  Globalleşen dünyaya ayak uydurarak teknolojik ekipmanlarla hizmetinizdedir.  Her türlü çözüm ortaklığı sizlere sunarak, işletmelerinize kurumsal kimlik kazandırdığını söyleyebiliriz. 

Yönetim Kurulu Başkanı: Osman Canikoğlu 
İletişim: osman@canikogluinsaat.com
Sen adres: https://canikogluinsaat.com/
--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. Canikoğlu İnşaat Firması Yönetim Kurulu Başkanı Osman Canikoğlu ile görüşmelerimiz sonrasında firma hakkında bilgiler vermeye çalıştık bu konumuzda sizlere.

  YanıtlayınSil
 2. Konumuzun kaynak linki: https://www.akblog.net/2019/11/canikoglu-insaat-firmas.html

  YanıtlayınSil
 3. Egenin incisi İzmir şehrine mimari ve estetik görüntü vermeye çalışan Canikoğlu İnşaat GYO firmasını yakından tanımak için detay bilgiyi konuda verilen linkten ulaşabilirsiniz.

  YanıtlayınSil
 4. Canikoğlu İnşaat Resmi site adresi:
  https://canikogluinsaat.com/

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç