AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kapsamlı SEO Analiz Araçları

Posted On 28 Kasım 2019 Perşembe

Kapsamlı SEO Analiz Araçları 

SEO Analiz Araçları - Ak SEO Blog Net
SEO Analiz Araçları nedir ne işe yarar ve neden kullanmalısınız konusuna değindik.  Anlatımı yaparken ne işe yaradıkları hakkında özet bilgi olarak ayrıca açıklamalar da bulunduk. Size SEO 'yu Öğreteceğiz.  Başka yolu yok arkadaş. Hep birlikte öğreneceğiz inşallah.  Kurt olacaksınız Kurt. 
Google Keyword Planner: Google bünyesindeki anahtar kelime analizi. Hem organik hem de paid aramalar için ayrı sonuçlar veren kapsamlı bir araç.
Keyword.io: Google, YouTube, Bing, Amazon ve App Store için ayrı analiz yapmanıza imkan sağlayan anahtar kelime analiz aracı.
SEMrush: Anahtar kelime analizi, rakip analizi ve link analizi sunan analiz aracı.
DeepCrawl: Web sitenizin detaylı analizini yapar. Site mimarisi, teknik hatalar, site içi linkleme ve daha çok konuda analizini yaptığı sitenizin detaylı raporunu size sunar.  
Screaming Frog: Analytics ile entegre edebileceğiniz araç ile sitenizin linklerini, görsellerini, CSS ve HTML’ini analiz edebilirsiniz.
SimilarWeb: Hem kendi sitenizi hem de rakip kıyaslamalı olarak anahtar kelime analizi, türüne göre trafik dağılımı, sosyal medya analizi,içerik analizi gibi pek çok konuda detaylı rapor sunar.
Searchmetrics: Rakip kıyaslamalı olarak görünürlük, sıralama, link analizi ve içerik analizi konularında derin analizler sunar.
Majestic: Web sitenizin ve rakiplerinizin hem yakın geçmişe ait ve tarihsel olarak backlinklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Ahrefs: Link analizi, organik trafik analizi, anahtar kelime analizi ve crawl analizi yapan 360 derece SEO analiz aracı.
Moz: Ahrefs gibi link analizi, anahtar kelime analizi ve crawl analizi yapan ve aynı zamanda yerel işletmeler için de ayrı bir analiz yapan analiz aracı.  
Google Mobil Uyumluluk Test Aracı: Sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını test eder.
Google Yapısal Veri Test Aracı: Yapılandırılmış verilerinizin varlığını ve doğru uygulanıp uygulanmadığını test eder.


--
---
Akblog.NET

3 yorum

 1. Konumuzun kaynak linki verelim
  https://www.akblog.net/2019/11/kapsaml-seo-analiz-araclar.html

  YanıtlaSil
 2. SEO Analiz Araçları nedir ne işe yarar ve neden kullanmalısınız konusuna değindik. Anlatımı yaparken ne işe yaradıkları hakkında özet bilgi olarak ayrıca açıklamalar da bulunduk.

  YanıtlaSil
 3. Konumuzda da söylediğimiz gibi
  Size SEO 'yu Öğreteceğiz. Başka yolu yok arkadaş. Hep birlikte öğreneceğiz

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019