MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Mobil SEO Nedir?

Mobil Duyarlı Tasarımsal SEO Nedir? Konusunu anlatmaya çalıştık sizlere bu konu…

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Mobil SEO Nedir?

15 Kasım 2019 Cuma

Mobil Duyarlı Tasarımsal SEO Nedir?

Mobil Duyarlı Tasarımsal SEO Nedir?
Bugünkü konumuzda sizlere SEO üzerine çok farklı olmanın ötesinde aslındasıradışı olarak gördüğümüz ve altını çizerek ayrıca son derece etkili olduğunu söylemekle birlikte Mobil Uyumlu veya duyarlı Tasarımsal SEO üzerine bir başlangıç yapalım dedik. Önceki SEO konularımızdaki belirttiğimiz bir hususu bu konumuzda da belirterek hatırlatma babında önemli bilgiye değinelim. "SEO gerçektende cok geniş bir kulvar olmakla birlikte Google'un Dijital Atölye Programı Eğitiminde belirtildiği gibi asla ama asla SEO sektörünün bitmeyeceği gerçeği". Bu gerçeği göz önüne aldığımız zaman sizlere şunu söyleyebiliriz. Dijital dünyadaki kazanç sektörünün önemli bir kısmını gerçekten de SEO alanı kapmış durumda. Peki gerçek böyleyken neden hala SEO öğrenmeye yönelik ciddi çalışma faaliyetlerinde bulunmuyorsunuz ki? Geleceğiniz için kendinizi geliştirerek neden 2 yıl sonrasında donanımlı bir birey olmayasınız ki? Unutmayınız ki tamamıyla size kalmış bir durum olan öğrenme isteğinize bağlı olarak sektörde markalaşmaya yönelik donanımlı bir SEO Uzmanı olmak gerçektende sadece sizin elinizde. Seon'nun ehemmiyetine değindikten sonra konumuza dönecek olursak. Mobil Uyumlu - Duyarlı  Tasarımsal SEO Nedir?
Mobil SEO Site
Responsive = Duyarlı = Uyumlu =Düzgün 
Yalın ve anlaşılır cümleler ile açıklayacak olursak: Adından da anlaşıldığı gibi web sitelerinin responsive edilmesi. Daha açık bir ifadeyle, sitelerinize erişim yapmak isteyen bütün kullanıcılarının kullandığı cihazlara uyumlu olması gerekir. Yani hem tüm taşınabilir dediğimiz mobil cihazlarına veya  telefonlarına uyumlu olmasının yanı sıra bütün tabletlerden erişim yapıldığı zaman hakeza duyarlı tasarımlara sahip olması gerekir. 
Web sitelerinin mobil veya farklı diğer cihaz uyumluluk testini yapabilirsiniz. Web site mobil uyumluluk testi için linki vermeyeceğim size. Öğrenmeniz için Google arama kısmına 'Site Mobil Test' yazmanız yeterlidir. Karşınıza çıkan google duyarlı tasarım için sitenizi test et demeniz yeterlidir.
Konuyla ilgili sormak istediğiniz her şeyi yorum bölümünden yazabilirsiniz. 
Yararlı olması dileğiyle. 
Akblog.net - Bilişim Internet Hizmetleri. 

--
---
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. Konumuzun kaynak linki verelim:
  https://www.akblog.net/2019/11/mobil-seo-nedir.html

  YanıtlayınSil
 2. Konuya dair sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

  YanıtlayınSil
 3. SEO ya dair sitemizde daha önce geniş çaplı konuların açıldığını belirtmek isteriz.

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç