AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

İngilizcede Harflerin Okunuşu

Posted On 14 Aralık 2019 Cumartesi

İngilizcede Harflerin Okunuşu

Sıradışı de farklı olarak görmüş olduğumuz bir konuyu sizlerle paylaşmayı uygun gördük. İngilizcede bazen harflerin okunuşu özellikle kelime içerisindeki okunuşları çok farklı olabiliyor. Bizler de sizler için bu konumuzda  kelime içerisinde kullanılan bazı ingilizce alfabelerindeki harflerin nasıl kullanıldığına yönelik bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlere yine bu konumuzda İngilizcenin gerçekten de bazen kelimelerin başındaki veya sonundaki veya bir kelimenin içerisindeki ünlü veya ünsüz harflere göre okunacak olan kelimelerin değişime bir mutasyon gibi şekilden şekile girdiğine şahit olabileceğine tanık olacaksınız. Aşağıda sizlere iki farklı görsel veya sizlerin deyimi ile 2 fotoğraf paylaşımında bulunduk. Bu fotoğraflarda sizlerin de göreceğiniz gibi İngilizcedeki bazı kelimeleri nasıl telaffuz edildiğine yönelik çok önemli bilgiler verildiğini göreceksiniz.
Neyse konuyu daha fazla uzatmadan İngilizcedeki bazı kelimeleri nasıl mutasyona uğradığına dair aşağıdaki tabloda veya fotoğrafa bakarak öğrenmeye çalışınız. Yararlı olması dileğiyle--
---
Akblog.NET

3 yorum

  1. https://www.akblog.net/2019/12/ingilizcede-harflerin-okunusu.html

    YanıtlaSil
  2. Web sitemizde her geçen gün İngilizce konuları eklenerek sürekli güncel konular ile karşınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

    YanıtlaSil
  3. Yukarıdaki konumuzda İngilizcedeki bazı kelimelerin daha doğru bir ifade ile kelime içerisinde kullanılan harflerin nasıl mutasyona uğradığına dair çok özel ve püf noktalar ile sizlere özel bir konu niteliğinde bu paylaşımı yapmaya çalıştık.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019