AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Nohut Pilav İşi

Posted On 15 Aralık 2019 Pazar

Nohut Pilav İşi

Nohut Pilav İşi
Bugünkü konumuzda sizlere Nohut pilav işi ile ilgili olarak internet üzerinden edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşarak ve bu sektörde iş yapmak veya çalışmak isteyen arkadaşlara bilgi rehberi niteliğinde yazı paylaşmayı uygun gördüm. Fazla uzatmadan aşağıda paylaşmış olduğumuz yazının, Nohut Pilav işini yapmak isteyenler için rehber niteliğinde ki bu yazımızı okumaya devam edin.  Ayrıca  belirtmekte yarar vardır.  Sadece sitemizdeki yazılarımız ile kendinizi kısıtlamayınız. Bilgi sahibi olmak için araştırma yararınıza olacaktır. 
Son zamanlarda sık sık sokak ve caddelerde nohut pilav satan küçük arabalar görmüşsünüzdür. Bu gördüğünüz küçücük araçlarda yapılan ciro ise düşündüğünüzün en az onlarca katı. Nohut pilav arabası ile çok ciddi kazanç sağlayanlar var ve bu Pilavcı araçlarının fiyatları düşündüğünüz kadar pahalı değil. Sokakların en lezzetli yiyeceklerinden biri olan Nohut Pilav işi iyi bir girişimci ve iş arayanlar için harika bir fırsat. İster 1 araba alarak iş sahibi olmak, ister 20 araç alarak bunlarla bir girişim başlatmak olsun her türlü fikir için harika bir yol. Nohut Pilav Arabası işi son zamanlarda ise ciddi anlamda arttı. Sektörde birçok kişi lezzetli nohut pilav yaparak yüzlerce sabit müşteriye ulaşmış durumda.
Nohut Pilav İşi
Nohut Pilav işine girip para kazanmak için fiyatları sadece 4-6 bin lira arası olan Pilav arabası dışında ciddi bir sermaye ihtiyacınız yok. Bu sektöre girmek istiyorsanız sadece fiyatı 4-6 bin lira arası olan bir pilav arabası almak ve pilav için malzemeler satın almak dışında bir şeye ihtiyacınız yok. Yaklaşık olarak her gün pilav arabanızı 100 lira masrafla tamamen dolduracaksınız ve bu 100 liralık malzeme ile ortalama olarak 60 nohut – pilav çıkartabiliyorsunuz. Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde 5-6 TL‘e satılan bu nohut pilav tabakları gün sonunda size 300 liraya yakın para kazandıracak. Yani ay sonunda ortalama olarak maksimum en fazla 3000 lira masrafla aylık 9 bin liraya yakın ciro elde edebileceksiniz. Bu da size aylık 6 bin lira para kazandıracaktır. Bazen ek küçük masraflar oluşabilir tabii ki ancak bunlar çok ciddi harcamalar olmaz (tekelin patlaması, ışığın patlaması gibi gibi)…
Nohut pilav işinde en büyük konulardan biri lezzetli nohut – pilav çıkartabilmektir. Genellikle bu tür araçlar her zaman aynı yere gelir ve bu nedenle sabit müşteri potansiyeli taşır. Eğer bir kişi nohut pilavınızdan memnun kalırsa yarın yanında bir arkadaşı ile birlikte gelecektir. Bu nedenle lezzetli bir tat yakalabilmek için bu işe girdiğiniz zaman mutlaka denemeler yapın. Hatta bu konuda iyi bir restauranta giderek şeflerden bilgi de almaya çalışmayı mutlaka deneyin. Kısa vadede ciddi gelir getiren nohut pilav arabası işinde sağlık konusuna da mutlaka dikkat edin ve malzemelerin dışarı ile temasını mutlaka azaltın.
Bu denetlemelere takılacağınız için değil insani ve ahlaki olarak büyük önem taşıyor. İşini güzel yapan bir insan daima kazanç elde edecektir.
Araştırma yaparak devlet destekleri ile de açma imkânınız vardır belkide. Araştırma evresinde biri olarak belki bu sektöre girebilirim.  Sağlığım el verdiği ölçüde yapabileceğim işin bu olabileceğini düşünüyorum şuan için.  İlerleyen zamanlar da konuya ilişkin  sitemizde konular açmaya çalışacağım.  Takipte kalmanız yeterlidir. 


---
Akblog.NET

7 yorum

 1. https://www.akblog.net/2019/12/nohut-pilav-isi.html

  YanıtlaSil
 2. Konuya dair sormak istediklerinizi yazabilirsiniz veya sorabilirsiniz.
  Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

  YanıtlaSil
 3. Konudaki fiyatların güncellemesi yapıldı.

  YanıtlaSil
 4. Kosgeb tarafından desteklenmektedir arkadaşlar.

  YanıtlaSil
 5. Devletimizin hibe destekleri sayesinde kendi işinizi kurma imkanınız olabilir aslında.
  Iskur u arayarak teyit etme amaçlı bilgi alabilirsiniz yinede.
  Öncesinde kosgeb girişimcilik eğitimi sonrasında belgeyi almanız gerekmektedir.

  YanıtlaSil
 6. Günlük ortalama yüz satış yapabilirseniz. Ayda ortalama 10 bin TL kazanç elde edilebilir.

  YanıtlaSil
 7. Hem seyyar hemde dükkânınız da satış yapabilirsiniz. Bir eleman tutmanız yeterlidir .

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019