MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

İngilizcede Harflerin Okunuşu

İngilizcede Harflerin Okunuşu ile ilgili olarak önemli görmüş olduğumuz bir kon…

Ak Blog SEO
4349759590016280108

İngilizcede Harflerin Okunuşu

14 Aralık 2019 Cumartesi

İngilizcede Harflerin Okunuşu

Sıradışı de farklı olarak görmüş olduğumuz bir konuyu sizlerle paylaşmayı uygun gördük. İngilizcede bazen harflerin okunuşu özellikle kelime içerisindeki okunuşları çok farklı olabiliyor. Bizler de sizler için bu konumuzda  kelime içerisinde kullanılan bazı ingilizce alfabelerindeki harflerin nasıl kullanıldığına yönelik bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlere yine bu konumuzda İngilizcenin gerçekten de bazen kelimelerin başındaki veya sonundaki veya bir kelimenin içerisindeki ünlü veya ünsüz harflere göre okunacak olan kelimelerin değişime bir mutasyon gibi şekilden şekile girdiğine şahit olabileceğine tanık olacaksınız. Aşağıda sizlere iki farklı görsel veya sizlerin deyimi ile 2 fotoğraf paylaşımında bulunduk. Bu fotoğraflarda sizlerin de göreceğiniz gibi İngilizcedeki bazı kelimeleri nasıl telaffuz edildiğine yönelik çok önemli bilgiler verildiğini göreceksiniz.
Neyse konuyu daha fazla uzatmadan İngilizcedeki bazı kelimeleri nasıl mutasyona uğradığına dair aşağıdaki tabloda veya fotoğrafa bakarak öğrenmeye çalışınız. Yararlı olması dileğiyle--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. https://www.akblog.net/2019/12/ingilizcede-harflerin-okunusu.html

    YanıtlayınSil
  2. Web sitemizde her geçen gün İngilizce konuları eklenerek sürekli güncel konular ile karşınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

    YanıtlayınSil
  3. Yukarıdaki konumuzda İngilizcedeki bazı kelimelerin daha doğru bir ifade ile kelime içerisinde kullanılan harflerin nasıl mutasyona uğradığına dair çok özel ve püf noktalar ile sizlere özel bir konu niteliğinde bu paylaşımı yapmaya çalıştık.

    YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç