10 Haziran 2017 Cumartesi

Kaşık ile Sihir Yapmak

EASY MAGIC TRICKS WITH SPOONS
Kaşık ile Sihir Yapmak

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Crazy Magic Tricks

Crazy Magic Tricks 

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Suud Ablukası Qatar

Suud Ablukası

Katar ile diplomatik ilişkilerini askıya alan ülkelerden biri olan Birleşik Arap Emirlikleri, Körfez'de yaşanan krizle ilgili olarak ilinç bir uygulamaya gitti.
Katar'ın komşularından biri olan BAE, formasında 'Katar Havayolları'nın reklamı bulunan Barcelona futbol takımın formasının giyilmesini yasakladı.
Karara göre, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Barcelona forması giyenler 15 yıl hapis cezası veya 135 bin dolarlık para cezasıyla karşı karşıya kalabilir.

Körfez'deki krizle birlikte hapis cezası nedeni haline gelen Barcelona ile Katar Havayolları arasındaki sponsorluk anlaşması 30 Haziran'da son bulacak. 
Katalan ekibi bu tarihten sonra göğsünde, Japon e-ticaret firması Rakuten'in reklamını taşıyacak.
BAE yetkilileri bu hafta sosyal medyada yapılan Katar yanlısı paylaşımların da hapis cezasıyla cezalandırılabileceğini duyurmuşlardı. 
Katar ile diplomatik ilişkilerini kesen Emirlik, hava sahasını Katar'a kapatmış, Katar Havayolları'nın ülkeye yapacağı tüm uçuşları yasakladığını açıklamıştı.

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Katar’ın Türkiye'deki yatırımları

İşte Katar’ın Türkiye'deki yatırımları!

Katar, Türkiye’ye en çok doğrudan yatırım yapan 19’uncu ülke konumunda. İşte Katar'ın Türkiye'de kurulu şirketlerinin listesi.
Türkiye Ekonomi Bakanlığı’nın Uluslararası Doğrudan Yatırım verilerine göre 2002 yılından 2007 Mart ayına kadar Katar’dan Türkiye’ye 1 milyar 506 milyon dolarlık doğrudan yatırım geldi.
Katar, Türkiye’ye en çok doğrudan yatırım yapan 19’uncu ülke konumunda.
Aşağıda tablo halinde diğer yatırımların detayları verilmiştir.

31 ARALIK 2016 İTİBARİYLE TÜRKİYE’DE KURULU KATARLI ŞİRKETLER

İşte Ekonomi Bakanlığı’nın verileri ve açıklanmış diğer yatırımlarla Katar’ın Türkiye’deki yatırımlarının listesi:

Evlilik Yaşı Geçti

Evlilik Yaşı Geçti

Evlilik Zamanı, Zina, Seks, fuhuş

Yaş 28 evlilik zamanı geldi geçti derken annem açtı yuva kurma konusunu.
Saliha bir kız olsun gerisi gelir diye düşünüyordum.
Yakın bir akrabamızdan haber geldi.komşuları çok dindarmış, kızlarının ailesinden dahada dine bağlı olduğunu duyunca sevindim.Gittik bir görelim görüşelim dedim.Ilk ailesiyle konuştum...Hatta ben konuşmadım sürekli onlar konuştu.şaşırdım kaldım... Bir şey diyemedim... Kına gecesinde en iyi müzüsyenler olacakmış...Düğünde keza aynı... Ev dayalı döşeli olacakmış,hemde hepsi en pahalısından... Araba olacakmış son model hemde, çünkü komşunun damadı sıfır araba almış geçende...Anne hadi kalkalım diyecektim utandım... Kızla görüştürmek istediler...İslamiyete uygun olarak görüştük... on beş bilezik...En güzel gelinlik(10 bin tl)...En büyük düğün salonu...Ne diyeceğimi bilemedim... Ben Saliha Bir Eş istiyordum sadace... Istekleri bir türlü bitmiyordu...O anda yan taraftaki aynaya gözucuyla baktım kendime...Görünüşümdede bir iş adamı profilide yoktu... Yirmi beş dakika konuştu istekleri bitince sıra bana geldi. Senin isteklerin nelerdir dedi... Biran önce kalkıp gitmek istiyordum sıkılmıştım, geleli bir saat olmasına rağmen dünya malına bağlananlarla birlikte olmak içimi karartmıştı...Tekrar sordu isteklerin nelerdir... Hayırlısı olsun dedim kalktım... Nezaketle ayrıldık evden...
Yolda giderken telefon geldi... Amcam arıyordu..