13 Haziran 2017 Salı

Jack Ma ilham verici Konuşması

Jack Ma ilham verici Konuşması.
Yazamaya gerek yok. Sadece dinle ve izle


https://www.techinside.com/alibaba-kurucusu-jack-manin-11-onemli-sozu/
---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Ayaklarınızı suda bekletmek

Ayaklarınızı suda bekletmek

Ayaklarınızı suda bekletmek inatçı öksürüğün kaybolmasına, vücudunuzda biriken toksinlerin kısa sürede atılmasına, sigaranın vücudumuzda biriktirmiş olduğu zehri biraz da olsa azaltmasını sağlıyor.
Bazen üşütmeye bağlı olarak ortaya çıkan öksürük veya ciğerlerde biriken balgam kişiye oldukça rahatsızlık verir. Aynı zamanda çok fazla kimyasala maruz kalmanıza sebep olabilir. Bu tip sorunları hiç ilaç kullanmadan size vereceğimiz basit bir yöntemle kurtulabileceksiniz.
Tek yapmanız gereken ayağınız yanmayacak derecede ayaklarınızı sıcak su çerisinde bekletmek. Üzerinizdeki atlet ıslanana kadar ayaklarınızı suyun içerisinden çıkarmamanız gerekir.
Ayaklarınızı suyun içerisinde tutmanız gereken süre yarım saat ve 25 dk arasında değişebilir. Su ılındığında ayaklarınızı sudan çekip tekrar sıcak su eklemeniz gerekir. Atletiniz ıslandığında üzerinizi değişip yeni bir atlet giymeniz gerekir.
Bu yöntemi birkaç gün arayla tekrarladığınızda kronikleşmiş öksürükten., balgamdan ve vücudunuzda sigaranın yaratmış olduğu toksinlerden kurtulabilirsiniz.

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Uydurma Hadisler Nedir

Uydurma Hadisler

Resmin üzerin tıklayarak büyük formatta görebilirsiniz.
Sizlere önemli bir konuya değindik.---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Mutlu insanlar

Mutlu insanlar 

Mutlu insanların kaderleri

🌿🌿Aslında kimse hayatından memnun değildir. Tam anlamıyla mutlu insan yoktur. Doktor müzisyen olmak istemiştir, mühendis eczacı olmayı,kiyager oyuncu olmayı hayal etmiştir hep. Ancak kader onların arzularına kulak asmamıştır bile.
Sen birisini sevmişsindir, fakat o bir başkasına takmıştır kafayı ve biri de sana deli gibi aşıktır. Bu şeytan üçgeninin içinden çıkmak imkansızdır. Sonunda herkes bir başkasıyla birleştirir hayatını. Kesinlikle severek evlenmişlerdir, ama neyi. 
İlk aşklarının kokusuna benzetmişlerdir kokusunu, bakışları onu andırmıştır ve gülüşü yine onu anımsatmıştır , sevmişlerdir bunu.
Biz neyi istersek isteyelim,neyi hayal edersek edelim,ne kadar çalışırsak çalışalım,felek hep bildiğini okur ve biz hep kısmet deyip hayırlı olmasını dileriz.
Biz yine ne yaparsak yapalım herkes bir başkasının hayalindeki hayatı yaşar ve ne yazıkki aslında bütün hayalleriyle birlikte gömülürler yolun sonunda. Nihayetinde bu dünyadan gözü açık gider her insan.
Murphy’nin dediği gibi; bir şeyin olma ihtimali,onu arzulama miktarınızla ters orantılıdır..!🍀🍀

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Allah'ın Sanatı

Allah 'ın müthiş sanatı.
O yaradan öyle bir yaratıcıdır ki en güzelini yaratır. Mükemmel bir fotoğraf.---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Internet Üzerinden Satış Yapmak

Internet Üzerinden Satış Yapmak

Internet Üzerinden Satış Nasıl Yapılır.

Örnek bir iş teklifi, internet üzerinden satış yazısı:
Sizlere bu konuda farklı bir konuşma yada iş hayatı üzerinden yazışma veya bilgi verme amaçlı olarak gerçek kişiler arasından geçen bir konuşmaya değinecek olursak.
Istanbul dayız. Benim web sitem var. Google'da Ithal çin kumaş araması yapıldığında ilk sırada yım. Bana müşteri internet üzerinden geliyor. Gelen müşteriler kumaş ister genelde. Istedikleri kumaşın örnek numunelerini alarak ilgili firmalar ile görüşüp fiyat alıyorum hepsinden ve en uygun fiyatı veren firmanın fiyati üzerine cüzi bir rakam kârı koyarak kumaş isteyen firma/kişi ye veriyorum. Tamam dediği zaman satışı yapıyorum. Çok kazanmıyorum. Ayda 1500-2000 TL arası kazanıyorum. Ayrıca zaten bir firmada çalışıyorum. Web sitem: ithalat.gen.tr Müşteriler internet üzerinden ulaşıyorlar bana.
Penye ile ilgili de satış yapılabilir. Sizdeki ürünlerin fotoğraflarını alıp web siteye koyarak müşteri gelmesi durumunda uygun fiyat ve kalite olduktan sonra müşterilerin siparişi geçilir. Internet üzerinden reklamcılık üzerine bilgim fena sayılmaz. Daha önce kömür satışıyla ilgileniyordum. Ayrıca PlyWood denilen kontraplak ürün satışıyla da ilgileniyorum halâ. Sadece tekstil üzerine çalışmalarım sınırlı değildir. Eğer düşünceniz varsa Ali bey ortaklaşa bir konu üzerine muhakeme yaparak konuşmanın seyrine göre bir mutabakata varabiliriz bu konuda. Söylediğim gibi bana müşteri internet üzerinden gelmektedir. Benden misal 100 kişi kumaş ister ama isteyen ciddi alıcı anlamda 1 yada 2 kişidir.
---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Resim Çizme Sanatı

Resim Çizme Sanatı

Yaz karala çiz.
Bugün sizlere çizim yapayım dedim.
Umarım beğendiniz.

Sulu boya ile yapılan çalışmayı sizlere sundum.

Kağıt Özellikleri:

  • Kağıtlar kartondan oluşmalı.
  • Sert kağıt olmalı.
  • Hayal gücünüz geniş olmalı.
  • Neyi çizeceğinize karar vermelisiniz.
  • Ruhen iyi olmalısınız.
  • Kafanız beyniniz özgür olmalı.

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

iş Hayatına Yön Vermek

iş Hayatına Yön Vermek

4 yıl eşek gibi çalışmak, 40 yıl eşek muamelesi görerek çalışmaktan iyidir.

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri