6 Temmuz 2017 Perşembe

Kadim Hatıralar Nurhan Cihan

Kadim Hatıralar - Nurhan Cihan

Merhabalar saygı değer takipçilerim:
Sizlere bugün çok sevdiğim, değer verdiğim, edebiyatına güvendiğim, yazılarında kendinizi bulabileceğiniz yani kitabını okurken sanki sizlerden bir parça alıp kendinizi kitap da göreceğinizi ve bir yazarın dediğini gibi "zeka hayranlık uyandırır" cümlesinden yola çıkarak gerçekten de ilgili cümleyi bu kitabı okuduğunuzda ne demek istediğimi o zaman anlayacağınızı ümit ederek bahsi geçen ilgili kitap hakkında bilgi vermek istiyorum.
"Haydi, şimdi güzel bir çay demleme vakti. 
Unutma! Çayı da Besmele ile demle ki muhabbetimiz daha bir güzelleşsin, bereketlensin muhabbet. Bu kitaba başlamadan evvel ailende kim var ise almalısın sağına soluna...
Başlarken biraz izin ver telefonlarıyla oynamalarına kapat gözlerini ve tüm kalbinle "Rahman ve Rahim Olan Allah’ın adıyla"de! Olmadı…
Bir daha hisset, sana şah damarından daha yakın olan Rabbini!
Dudaktan olur mu hiç! Kalbine at, ritmini hisset.
Bak, şimdi kalbin yanmaya başladı ve ötelerden "buyur" eyledi Ak Saçlılar muhabbetine…
Bir ata meclisinde bir yaren sohbetinde hazır mıyız Kadim Hatıralar’ı seyran etmeye?”
Elinizden her şeyi alabilirler lakin hatıralarınızı asla.
Yazar Nurhan Cihan’ın da yüreğine sinen Kadim Hatıralarını paylaştığı bu kitap, size bir yolculuk için davetiye çıkartıyor. Aile efradınızı etrafınıza toplayarak tüm dijitaller ve sanal ortamlara rest çektirecek türden bir iç huzurunu garanti ederek hem de…
Kitabın online satışı linki: http://www.kitapkutusu.com/Kadim-Hatiralar,PR-722777.html
Yazarımız Nurhan Cihan'ın twitter hesabı: https://twitter.com/nurhan_cihan (Kitaba dair sormak istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz)
Kitap ile ilgili görsel medya tanıtım: https://twitter.com/nurhan_cihan/status/882634681086357504

Nurhan Cihan
Deneme/ Edebiyat
İstanbul / 07.2017
192 s. ; 14x21 sm. / Karton kapak; 2. hamur ithal
9789756636619
Liste Fiyatı :17 TL 
---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

TRX Nedir Kas Yapmak

TRX Nedir Trx ile Kas Yapmak, Sağlıklı mı TRX


TRX Suspension Trainer size vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak yüzlerce egzersiz olanağı sağlar. Vücut pozisyonunuzu değiştirerek kolaylıkla direnç ve şiddet ayarı yapabilirsiniz.

TRX Suspension Trainer:

• Hızlı, pratik ve aynı zamanda verimli total-body (Tüm vücut) antrenmanı sağlar
• Sağlam bir core yapısının gelişmesine yardımcı olur
• Kas dayanıklılığını arttırır
• Profesyonel atletlerden yeni başlayanlara her seviyedeki kullanıcı için uygundur
• Kolay taşınabilir ve her yerde kullanılabilir özelliktedir (spor salonu, ev, otel yada açıkhava)

 EĞİTMENLER, ATLETLER, AMERİKAN ORDUSU HATTA ÜNLÜLERİN TERCİHİ!
TRX çılgınlığı çığ gibi büyümeye devam ediyor. Günlük kullanım için TRX’ı tercih edenlerden profesyonel antrenmanını yapan atletlere kadar her seviyeden kullanıcı TRX’i tercih ediyor. Amerikan Baseball takımları, UFC dövüşçüleri, Olimpik seviye yüzücüler ve koşucular.. Birçok sporcunun soyunma odası dolabında TRX bulmak mümkün.
Personal Training ve grup egzersizlerinde gelinen son nokta olan TRX Suspension Training ile fitness stüdyonuzu herzaman ve heryerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Davutoğlu ve Gül

Davutoğlu ve Gül

Siyasetin eski liderlerinden Davutoğlu ve Gül..
" Evet " dememeleri Davutoğlu ve Gül 'e pahalıya patladı !
Ak Partililer, yeni anayasaya "Evet" demeyen hatta Yeni Şafak ve Karar gazeteleri aracılığıyla "Hayır" propagandası yapan Davutoğlu ve Gül'e cezayı kesti.
Dirilişimiz Haber'in Twitter hesabından takipçilerimize, "Davutoğlu ve Gül'e güveniyor musunuz" sorusunu yönelttiğimiz anket sonuçlandı.
24 saatte 1450 kişinin katıldığı anketimize, büyük oranda Ak Partili olan takipçilerimizin yanıtı açık ara şekilde "Hayır", yani "güvenmiyorum" oldu.
Anketimiz %83 Hayır, %17 Evet şeklinde sonuçlanırken, "Evet" oyu kullananların bir bölümü de referandum süreci boyunca yapılan anketlerde sürekli "Evet" oyu kullanması nedeniyle oluşan alışkanlıktan ötürü yanlışlıkla "Evet", yani "güveniyorum" oyu kullandığını ifade etti.
---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Tuvalet temizleyen baba

Tuvalet temizleyen baba

Ailesinden işini saklayan fedakar baba, her gün işten eve gitmeden kıyafetlerini değiştiriyordu. Çocuklarını okutmak için tuvalet temizleyen baba, kızının okuması için her gün canla başla çalıştı.
Ülkesi Bangladeş’teki insanların günlük hayatına dair fotoğraflar çeken ve şimdiye dek 100’den fazla ödül alan, fotoğrafları National Geographic, Vogue, Time ve Der Spiegel’de yayımlanan Akash'ın keşfettiği cefakar baba, hikayesini şöyle anlattı:

"AYAKLARI YERE BASSIN İSTEDİM"

"Her gün eve gitmeden önce yaptığım iş belli olmasın diye umumi tuvaletlerde temizlenirdim. Kızlarımı okula göndermek ve iyi bir eğitim almalarını istedim. Ayakları yere bassın istedim. Kimsenin onlara bana baktıkları gibi yukarıdan bakmasını istemedim. İnsanlar benimle hep dalga geçti.
Kazandığım her kuruşu kızlarımın eğitimine harcadım. Üstüme başıma hiç yeni şeyler almadım. Onun yerine kızlarıma kitap aldım.

"PARAM YOKTU. O GÜN ÇALIŞAMADIM"

Ortaklık (iş) Çağrısı

Ortaklık (iş) Çağrısı

Merhabalar arkadaşlar. ithalat.gen.tr ye ait subdomain den iş teklifi çağrısı var.
ilgililere duyurulur.

İş dünyasına ait projem var. Projemin alt yapı  çalışmalarımı tamamladıktan sonra yazıyorum. Dinlemek ister misiniz? Konuyla ilgilenir misiniz yazacak olursam?
Saygılar.
iş teklifi yapan kurum: kumas.ithalat.gen.tr

Konuyla ilgili ciddi düşünen arkadaşlar yukarıda verilen sitenin iletişim kısmından bağlantıyı kurabilirler.
Subdomain adresinden de belli olduğu gibi iş teklifi faaliyet alanı kumaş sektörü üzerine olup ilgililer beklenmektedir.

--
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri