MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

SEO 'da Önceki içerikler

SEO'da içerik tanıtım yazısı almak.

Ak Blog SEO
4349759590016280108

SEO 'da Önceki içerikler

18 Aralık 2019 Çarşamba

Daha önce oluşturulmuş içeriklerden tanıtım alın!

Garip bir SEO konusu ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyerek daha önceki oluşturulmuş içeriklerden nasıl tanıtım alırız veya bu işlemler nasıl yapılır konusunu anlatmaya çalışacağız sizlere.
SEO 'da Önceki içeriklerden tanıtım yazısı almak
İlginç ve heyecanlı değil mi? Ben bunu çok sık yaparım, yeni bir tanıtım yazmaktansa ilk denediğim hamle daha önce anahtar kelimem ile ilgili bir blog yani rakibim olmayan bir site içerik üretmiş mi? buna bakarım. Site sahibi ile iletişime geçer, içeriğinden yükselmek istediğin sayfaya link vermesini talep edebilirsin. Hatta olayı biraz daha abartıp, rakip siteye çok iyi bir içerik yazacağını ve bunun sitesinde paylaşılmasını talep edebilirsin, tek yapman gereken yazar olarak seni eklemesi olacak veya kaynak olarak göstermesi yeterlidir. Tanıtım alırken, gelişi güzel tanıtım alınıyor çok iyi bir gözlemciyim bu konuda yani işim bu aslında. Değer kazanmamış sitelerden sırf içerikleriniz benziyor diye tanıtım almak istersiniz, ne kadar click alabilirsiniz? bunu hiç kendinize sordunuz mu? hayır cevabını duyar gibi oldum. İşte bu yüzden trafikli sitelerden tanıtım almanız çok önemlidir ve eski bir içerikten tanıtım almak kadar değerli bir bağlantı olamaz.
Her zaman ilk hamleniz, araştırma yapmak olmalı benzer içeriği yayınlayan siteler, sosyal medya sayfalarında benzer sorulmuş sorular, şayet kaliteli ise forumlar da bu sorunun cevabını veren linkinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Özgürce ve rahat rahat paylaşım yapın. Gereksiz bir siteden çok ciddi tutarlar ödenerek alınan bağlantılardan çok daha etkilidirler.

Alıntı konu.
--
---
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. https://www.akblog.net/2019/12/seo-da-onceki-icerikler.html

    YanıtlayınSil
  2. Sitemizde bir çok SEO Eğitimleri Dokümanları verilmiştir.
    SEO etiketinden bütün konularımıza ulaşabilirsiniz.

    YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç