MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Kırmızı Kapşonlu Martı

Kırmızı Kapşonlu Martının Hikayesi

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Kırmızı Kapşonlu Martı

21 Nisan 2019 Pazar

Kırmızı Kapşonlu Martının Hikayesi

Kırmızı Kapşonlu Martı
Yalancı Martılar
Hava çok güzeldi. Esiyordu biraz ama hafif bir yel esintisi idi. Yosunlara küsmüş, intikamını dalgalardan çıkaran, seyyahlar gibi salına salına seyahat eden bir hava rüzgarı vardı karşımda sanki. Güzeldi miydi derseniz evet kesinlike çok güzel ve ayrıca otantik bir ortam. 
Şehrin boğucu havasından kaçmak isteyenlerin mekanı olarak gördüm sahilleri daima ve bende kalabalık yığını arasına dalmıştım. Şarap kokan (hayatımda şarap içmedim bu arada ama olsun. İçmiş gibi davranacağım burada) denizin dalgalarına hayrandım. Havası apayrı bir güzellikte.. Resmen rüzgarla seviştiler insanlar. Sarhoş edici bir özelliği vardı çünkü.
Gün ışığı yavaş yavaş beliriyordu kendini. Güneşin etrafa özellikle denizin üzerindeki yansıması harikulade idi. Sanki İstanbul'un silüeti yeniden çiziliyor gibiydi. Aslında her sabah bu manzarayı görmek mümkün ama benim için bu geçerli bir durum değildi maalesef. Hastalığım ve içinde bulunduğum çaresizliğin üzerimde oluşturduğu yıkıcı etkiler, ister istemez psikolojik olarak yalnızlığa itiyordu beni. Bu yüzden bazen kalabalığın arasına karışıp kaybolma isteyişime karşı koyamadığım için sahiller de görüyordum kendimi.
Balıkların sahil kenarına yaklaştığını ve benden simit istediklerine şahit oluyordum. Resmen konuşuyoruz. Dilim yok konuşamam ama seninle iyi anlaşırım diyordu balıklar. Garip bir durum. Hem dilleri yok hemde iletişime geçen tuhaf varlıklardı bunlar. Galiba halusinasyonlar görüyorum dedim kendi kendime. Sonra denizin üstünde uçuşan martılardan birinin bana seslendiğine tanık oldum. Hadi. Ne bekliyorsun bayım. Simit bekleyen balıkların bu isteklerine neden karşılık vermiyorsun. Utandım o an. Martıların bile balıkları düşündüğü bir dünyada yaşıyoruz dedim kendi kendime... (akblog.net)
Sonrasında simidi parçalayarak denize atmaya ve balıkların yemelerine hayranlıkla bakmaya başladım. Mutlu bir aile tablosu gibiydi ortam. Simidi verdikçe toplanan ve gittikçe sayıları artan balıkları görmek gerçekten de müthiş bir haz duygusu ile yaşıyordum. Aç kaldığım halde onları doyurmak, açlık hissimi gidermişti. Bu güzel tabloyu izlerken sonrasında anlam veremediğim bir şekilde birden balıkların toplandığı ortama dalan bir martının suyun dibine gömülerek ve hızlı bir şekilde tekrardan gökyüzüne doğru çıktığı o esnada ağzında aç kalmasın diye doyurmaya çalıştığım balıkları gördüm. Oyuna gelmiştim. Balıklara karşı olan zaafımı kullanarak onları geçiren bir martı.
Şerefsiz Martı.

Yazımı kaynak göstermeden çalanın dili LAL olsun İnşaalah. Amin.
--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. EN İYİ ÇEVRİMDIŞI AŞK HEDEFİ, HİÇBİR LOVER, HUSBAND, WIFE, GIRLFRIEND VEYA BOYFRIEND GERİ ALIN. WHATSAPP'TA HIM EKLE: +2349083639501
  Herkese merhaba Ben Darcy lyne ve Dr Nosa benim için yaptığı harika çalışmaları paylaşmak için buradayım. Kocamla 2 çocuğumla 5 yıl evlendikten sonra, kocam garip davranmaya başladı ve diğer bayanlarla çıkmaya başladı ve bana soğuk bir sevgi gösterdi, bazı durumlarda diğer kadınlarla olan ilişkisini sormaya cesaret edersem boşanma tehdidinde bulundu. eski bir arkadaşım bana internetten Dr..nosakhare adında bir büyü tekerinden bahsedene kadar şaşırdı ve şaşkındı. Sevgi büyülerinin güçleriyle ilişki ve evlilik sorunu olan insanlara yardım eden ilk başta böyle bir şey olup olmadığından şüphe ettim ama bir denemeye karar verdi, onunla temas ettiğimde, bir aşk büyüsü yapmama yardım etti ve 48 saat içinde kocam bana geri döndü ve özür dilemeye başladı, şimdi diğer bayanlar ve onunla iyi ve gerçek için dışarı çıkmayı bıraktı . -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com aracılığıyla bugün çözülmesi gereken ilişki ya da evlilik probleminiz için bu büyük aşk büyüsü tekerleğine başvurun
   veya Ara veya WhatsApp: +2349083639501
  Aşağıdakiler için onunla iletişime geçin:
  (1) Eski eşini geri istiyorsan.
  (2) Büronuzda terfi etmek istiyorsunuz.
  (3) Kadınların / erkeklerin peşinden koşmalarını istiyorsun.
  (4) Çocuk sahibi olmak istiyorsanız.
  (5) Ruhani olarak korunmak istiyorsun.
  (6) İnsanları hapishaneden çıkarmak için yardım
  (7) Piyango güç topu
  Whatsapp veya +2349083639501 numaralı telefonu arayın (lütfen yardıma ihtiyacınız yoksa yoksayın)

  YanıtlayınSil
 2. Bizimle iletişime geçin:
                                              BBM INVITE ile: {D8980E0B}
                                                WhatsApp: (+ 44) 7480 729811
                                                  Tel .... (+ 44) 7480 729811
  (İskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)
  Meşru, dürüst, saygın ve acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Yasal borç arayışınız bugün burada sona eriyor, çünkü finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bankalar veya finans kurumu tarafından herhangi bir nedenden dolayı bir kredinizi reddettiğinizde, artık endişelenmeyin Finansal sorunlarınız hakkında biz maddi talihsizliğinizin çözümü biziz. 32.000'in üzerinde işletme sahibine işletme kredisi milyarlarca (farklı para birimleri) verdik. Büyümek için doğru işletme kredisini sağlamak için kendi belirlediğimiz risk teknolojimizi kullanıyoruz. senin işin. Düşük faiz oranlı her türden kredi sunuyoruz ve kredinizi geri ödeme süresi de krediniz Kötü bir krediniz var mı? Faturaları ödemek için paraya mı ihtiyacınız var yoksa yeni bir işe başlamak gerekli mi? Yetersiz fon nedeniyle bitmemiş bir projeniz var mı? Yararlanacak herhangi bir uzmanlığa yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız var mı? ISKANDAR LESTARI KREDİ FİRMASI amaç mükemmel profesyonel finansal hizmetler sunmaktır

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç