24 Eylül 2016 Cumartesi

Siyonistler Neden Türkiye'ye Karışır

Batı devletleri Osmanlı devletini yıktıktan sonra Türkiyeyi kendi idaresinde kullandırabilecekleri bir devlet adamıyla ülkeyi kurduktan 1950 yılına kadar Türkiye ile gayet araları iyi idi. 
Onların adına ne yazık ki Adnan Menderes 1950 yılında başa gelerek ilk icraatı olan ezanı özüne döndürmesi ve sonrasında batı ya olan Türkiye'nin borçlarını ödeyip Türkiyeyi daha iyi bir noktaya taşıması sonucu batı devletleri hayır hayır bunlar kendi kafalarına göre hareket etmeye başladı ve çocuklarımız ile bir darbe yaptırmanın zamanı geldi diyerek tıpkı Osmanlı Devletine yaptıkları darbe ile Adnan Menderes hükümetinede 27 Mayıs 1960 yılında Askeri Darbeyi yaptılar. Hemde 37 düşük rütbeli subayın planları ile icra edilmiş bir darbedir.
Unutmamak gerekir ki Adnan Menderes idam ettirildi. Dünya tarihinde bir ilk. Bir devletin Başbakanı Asılarak idam edildi maalesef.
1960 Darbesi:

Darbe gerekçesi ise: DP - Ordu ilişkisi, DP'nin siyasi faaliyet ve kararları, Gizli komiteler ve Dokuz Subay Olayı, 28-29 Nisan Olayları yalanları ve 1950 yılında iktidara gelen Demokrat Parti'nin ülkeyi gitgide bir baskı rejimine ve kardeş kavgasına götürdüğü gerekçelerini ileri sürerek Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bir grup subay, 27 Mayıs 1960 sabahı ülke yönetimine bütünüyle el koydu.

İstanbul Furyası İşsizlik Alemi

İstanbul Furyası İşsizlik Alemi
2011 İşsizlikle tanıştığım yıllar.
2012 işsizlikle ağır bir imtihan içerisindeyim.
Cebimde 3 kuruş paramın olmadığı biri durumdayım.
Semt semt sokak sokak mahalle mahalle dolaşıyorum.
Bakırköy Bağcılar, Bahçelievler, Zeytinburnu, Taksim ve bir umutla Eminönü...
Derken Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye.. ve Anadoluya seferleri düzenliyorum.
Bir umutla.. Bir umut daha.. Belki biri durumumu anlar diye..
Bir işveren çıkmadı karşıma. Düzgün bir adam da çıkmadı desene şu koca İstanbul'da.
Çok dolaştım ki hemde ayak gücümle. O kadar gezdim ki yaya olarak.
Bu kervanda kaybolanlar arasında yerimi aldım.
Yürüdüm yürüdüm.. Bitmeyen bir sonmuş gibi devam dedim.
Sonra fark ettim ki İstanbul'un altını üstünü öğrendim.
Nerede insanlık yoksa hep oralara uğradığım fark ettim.
Git git bitmez. Koca İstanbul'un sonu gelmez.
Değdiğin heryer yakar seni.
3 kuruşluk adam değildim ama beni bu moda sen soktun İstanbul.
Şereflileri değil şerefsizleri içinde barındırıp durdun İstanbul.
Havan gibi Çayın da kötü kokuyor İstanbul.
Çaydaki şekerin bile acımsı.. Ya tavına ne demeli? Sanki çok mu farklı?

Ülkelerdeki Derin Devletçiler

Orta Doğu Ekonomistinden bir analiz.
Bu herifin bu pisliğin bu lanetin ve bu kanı bozukların yavruları bizim ülkemizde de  var ve feto bu kan emicilerinin yavrular dan sadece bir tanesidir. CIA, MI5 MI6, ingiliz kraliyet ailesi İran ın SAVAK ı olsun, Ortadoğu'daki İngiliz dervişleri olsun Hepsi bunların planı.  Abd ye başkanlık için adaylığını koyanları seçenler bu Kan Emici Ailedir yani Rockfall ve Rothschild ailesidir. Dünyadaki siyaset başta olmak üzere  neredeyse bütün işçi partilerin arkasında bu örgütler vardır.
Bütün darbelerin arkasında yine bu şerefsiz kanı bozuklar ın olduğunu tüm dünya bilir ama Müslümanlar bilmez. Çünkü bizde araştırma yok.
Faaliyet alanlarına bakarsak:

Zaire Çad Yemen, Guatemala, Şili, Dominik Cumhuriyeti, Kongo Cumhuriyeti, Bolivya, Gana , Haiti, Fiji, El Salvador, Peru, Uruguay ve hatta İran daki Humeyni gibi şuan aklıma gelmeyen yüzlerce ülke deki darbelerin arkasında bunlar vardır. 
Ne yazık ki  Rockfall ailesinin Osmanlı devletini nasıl yok ettiğini  kendi kitaplarında açık açık yazıyorlar. Osmanlı Devleti dönemindeki Jon Türkler dediğimiz Siyonizm kisvesi altında müslüman görünümlü hainlerin osmanlı devletini parçalamak için neler yaptıklarını anlatıyorlar açık açık. İran ın Ruhani Lideri Köpek  Humeyni nin de  İran i Nasıl ele geçirdiğini de belirtilmiş ama bizim ülkemizin insanları o kadar Ahmaklar ki okumaz, düşünmez, idrak edemez ve sosyal medyada ki her boka inanıp 3 kelime twitter'dan  4 kelime Facebook'tan ve 5-6 kelimeyi de Murdoch medyasının yanı sıra batı medyasının sözlerine inanarak yada işlerine öyle gelerek hareket ettiklerini görüyoruz. Yazılacak çok şey var aslında ama bizde cahil cok olunca ne kadar yazarsak yazalım bir işe yaramadığını anlıyorsun bir süre sonra ve pes ediyorsun.